• Mikołajek to kilkuletni chłopczyk który mieszka we Francji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi bardzo lubi psocić, a ich zabawne przygody od wielu już lat uwielbiają całe pokolenia dzieci i dorosłych.

  W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę.

  Czas trwania filmu: 103 minuty

  Kategoria wiekowa: od 6 lat

  Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania, a nagrodami w konkursach będą książki o przygodach Mikołajka od wydawnictwa Znak!

  Cennik:

  • Na seanse „Skarb Mikołajka” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

  Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

  https://www.helios.pl/14,Konin/BazaFilmow/Szczegoly/film/23168/SKARB-MIKOLAJKA-%E2%80%93-premierowe-seanse-z-konkursami-5-6-lutego

  Udostępnij