• Święta, święta i po świętach! Na tych, którzy zrobili sobie świąteczną przerwę od kina i leniuchowali pod kocem w towarzystwie klasyki kina świątecznego „Kevin sam w domu”, w Kinie Helios w Pabianicach czekają premierowe tytuły i wiele filmów do nadrobienia! Helios nie zwalnia tempa i pędzi niczym lokomotywa do Hogwartu, zabierając w filmową podróż wszystkich sympatyków magii kina. A na ostatni dzień w roku szykuje wieczór pełen filmowych i wystrzałowych atrakcji!

  W nowy rok kino Helios w Pabianicach wchodzi tanecznym krokiem u boku najbardziej roztańczonej ekipy filmowych zwierzaków. Ta ekipa to „SING 2”, a na jej czele ponownie staje niesamowita koala Buster Moon, który nie zatrzymuje się w realizacji marzeń i spełnia się jako najlepszy manager muzyczny świata! Muzyczna ekipa skradła serca milionów Polaków i 4 lata temu film wszedł przebojem do pierwszej 10-tki najpopularniejszych filmów w naszym kraju! Dlatego też sieć kin Helios wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów Sing przygotowała kolejną serię całotygodniowych pokazów przedpremierowych drugiej części! Jak nie kochać tych zwierzaków śpiewających szlagiery ze światowych list przebojów…?

  Drugi prezent jaki Helios przygotował dla widzów z okazji nowego filmowego roku to pokazy przedpremierowe najnowszej polskiej komedii: „Koniec Świata, czyli KOGEL MOGEL 4”. Tak, tak dobrze znani i uwielbiani członkowie rodziny powracają w kolejnym rodzinnym galimatiasie, a wraz z nimi cała plejada nowych bohaterów. Będzie wesoło jak w każdej rodzinie, w której są zaręczyny, ślubne plany, babcia czekająca na wesele jedynego wnusia, chwile grozy, które sieje dawna miłość, intrygi, pościgi i rodzinka zza Oceanu. Będzie się działo. Istny koniec świata!

  Pokazy filmu odbędą się: 1,2 i 6 stycznia.

  Premiera 5 stycznia zabierze widzów w podróż po kartach historii i wojen, aby poznali genezę pierwszej na świecie, niezależnej agencji wywiadowczej o nazwie King’s Man. Widzowie po raz trzeci zobaczą poczynania tajnych agentów na ekranie. To agenci z klasą, a ich charakter płynie z wnętrza. Są uzbrojeni, ale czy gotowi? Gdy rządy czekają na rozkaz, oni przechodzą do czynów! Wszystko to będzie można zobaczyć w filmie „King’s Man: Pierwsza Misja”.

  Na widzów, którzy chcą nadrobić kinowe zaległości, a wciąż nie widzieli min. dwóch światowych blockbusterów, sieć kin Helios czeka z „otwartymi salami” i zaprasza na film „Spider-Man. Bez drogi do domu”.

  Maraton Sylwestrowy zestaw 1

  Na początek w doskonały nastrój wprowadzi nas Pedro Almodóvar i jego najnowsze dzieło „MATKI RÓWNOLEGŁE”, z niesamowitą Penélope Cruz w roli głównej. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Bradley Cooper w towarzystwie Coopera Hoffmana oraz Alany Haim w filmie wybitnego Paula Thomasa Andersona „LICORICE PIZZA”. Gwarantujemy, że nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku!

  Maraton Sylwestrowy zestaw 2

  W zestawie drugim, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Michał Żurawski, Aleksandra Domańska oraz Weronika Książkiewicz, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą znani wszystkim bohaterowie komedii „KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4”, w których wcielą się m. in. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki oraz Maciej Zakościelny. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie.

  Udostępnij