• Z okazji 20. rocznicy premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” zapraszamy na specjalną, jubileuszową edycję filmu zawierającą dodatkowe materiały MAGICAL MOVIE MODE.


  Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem – Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona. Podczas swoich 11 urodzin dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów – Hogwart. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha – dość nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z siłami zła.

  Czas trwania filmu: 167 minut

  Kategoria wiekowa: od 7 lat

  Na fanów Harrego Pottera przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami.

  ZOSTAŃ PO SEANSIE! Pokażemy wówczas specjalne materiały filmowe “MAGICAL MOVIE MODE”. Będą to ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny.

  Cennik:
  Na seanse „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

  Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dziecihttps://www.helios.pl/60,Pabianice/BazaFilmow/Szczegoly/film/22636/HARRY-POTTER-i-KAMIEN-FILOZOFICZNY%3A-seanse-z-konkursami-12-grudnia

  Udostępnij