• Każdy kto swoją przyszłość pragnie związać z największą formacją mundurową w kraju i chce dowiedzieć się więcej o warunkach i zasadach rekrutacji do służby, może w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 13.30-15.30, spotkać się z łaskimi policjantami i porozmawiać o możliwości wstąpienia w nasze szeregi. Najbliższe zostanie zorganizowane już 2 grudnia 2021 roku. Zapraszamy!

  Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z procedurą rekrutacji do służby. W bezpośredniej rozmowie ze specjalistami z Zespołu Kadr i Szkolenia, otrzymają wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące doboru, jak również szczegółowe informacje przybliżające specyfikę służby. Dla wszystkich chętnych przygotowano gotowe do wypełnienia dokumenty. Zapraszamy serdecznie do udziału w konsultacjach, które odbywać się będą  w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Łasku przy ul. 9 Maja 32/36

  Najbliższe, zorganizowane zostanie w czwartek 2 grudnia  2021 roku w godzinach 13.30 – 15.30.

  Bliższych informacji udzielają pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Łasku pod nr telefonu 47 84 542 02

  Na spotkaniach obowiązują zasady reżimu sanitarnego, związanego z pandemią. Osoby zainteresowane proszone są o zabranie ze sobą maseczki ochronnej.

  Oczywiście, każdy zainteresowany służbą w Policji, w kolejne dni tygodnia, może kontaktować się z nami w sprawie rekrutacji do służby w Policji.

  Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

  http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

  https://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/56479,Rekrutacja-do-sluzby-w-policji-na-rok-2021.html

  Zapraszamy!

  źródło:kpp lask

  Udostępnij