Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| October 19, 2021

Scroll to top

Top

Dołącz do ŻYCIOWNI SPÓŁKA Z O.O. -

Dołącz do ŻYCIOWNI SPÓŁKA Z O.O.

.
Tej jesieni debiutancka książka, pochodzącej z Łasku, Katarzyny Prusisz, podbije Twoje czytelnicze serce! Przekonaj się, jak nierozwiązane sprawy, tajemnicza historia i niespodziewana miłość mogą namieszać w życiu.


Katarzyna, otwarta i towarzyska właścicielka salonu kosmetycznego, ma szczęście do spotkań z wyjątkowymi ludźmi. Pewnego dnia, odwiedzając w szpitalu swojego umierającego ojca, poznaje Teresę. Wkrótce otrzymuje w spadku po niej pamiętnik pełen tajemnic z przeszłości oraz… grupę nowych przyjaciółek, których skomplikowane losy przewracają do góry nogami jej poukładane życie. Kolejne spotkania i perypetie inspirują ją do zmierzenia się z własnymi lękami. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Na główną bohaterkę czeka wielka miłosna historia w najbardziej romantycznym mieście na Ziemi, ale w najmniej spodziewanym momencie…
Tajemnice?! O co tu chodzi? Zawsze, kiedy sobie coś zaplanuję, to życie zaskakuje mnie dziwnymi niespodziankami i to prędzej, niż można by się spodziewać. I akurat teraz, gdy na resztę życia zaplanowałam sobie święty spokój, Teresa zza światów powierza mi swoje sekrety w niejasnym dla mnie celu. Szczerze mówiąc, nie miałam do niej pretensji, bo z mojego planu na życie w świętym spokoju to już wszyscy znajomi się śmiali. Mimo planów przyciągamy zawsze to, do czego wyje nasza natura.


Życiownia to pełna emocji powieść, w której – tak jak w życiu – śmiech miesza się ze wzruszeniami i strachem. Czy dostrzeżesz w niej swoją własną historię?


O Autorce:
Katarzyna Prusisz ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Niestety praca w ramach zawodu wyuczonego nie stała się jej pasją. Nie poddała się przeciwnościom losu i zaczęła
czerpać z życia pełnymi garściami. Jest szczęśliwą, spełnioną matką dorosłej już córki – Olgi. Od niemal dwudziestu lat prowadzi wraz z przyjaciółką salon kosmetyczny. Postanowiła spełnić swoje marzenie i napisać książkę. Wiele wątków w powieści bazuje na własnych doświadczeniach. Z wielką pasją pisze drugą część Życiowni.


Książka jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Życiownia