• W sobotę, 25 września, w Ptak Outlet po raz pierwszy w Polsce zagości interaktywna wystawa. Da ona rodzicom szansę na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem i zrozumienie, dlaczego te laleczki są tak popularne.

    Wystawa trwa dwa tygodnie, od 25 września do 9 października. Na fanów laleczek będą czekać liczne stoiska wystawowe, w tym magiczna ściana z kolekcjonerskimi laleczkami, interaktywna scena do robienia zdjęć, wielkie pudełko dla lalek, huśtawka w kształcie kuli L.O.L. Surprise! i stoisko unboxingowe, gdzie będzie można nagrać filmik z rozpakowywania swojej laleczki.

    – Uważnie przyglądamy się trendom nie tylko ze świata mody – komentuje Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa Ptak Outlet. – Wiemy, jak wielkim fenomenem są laleczki L.O.L. Surprise!, dlatego ogromnie się cieszymy, że jako pierwsi w Polsce organizujemy taką wystawę w swoim centrum. To świetna okazja do spędzenia czasu z dzieckiem i zrozumienia, dlaczego to właśnie te laleczki są tak popularne. Dobra zabawa gwarantowana.

    Organizatorzy przygotowali również konkurs, w ramach którego można wygrać kolekcjonerskie zestawy zabawek L.O.L. Surprise! Są to: walizka L.O.L. Surprise!, salon piękności L.O.L. Surprise! oraz BoomBox L.O.L. Surprise!.

    Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody, należy udać się do Ptak Outlet i zrobić sobie zdjęcie z wystawą. Zgłoszenia można rejestrować na stronie: https://ptakoutlet.pl/aktualnosci/wystawa-l-o-l-surprise-konkurs

    Udostępnij