rp_logo_01

Mój Łask

Pościg za złodziejami

Pościg za złodziejami

Policjanci ze Skierniewic zatrzymali 3 obywateli Gruzji podróżujących czarną hondą jazz na pabianickich tablicach rejestracyjnych. W ich aucie zabezpieczono przedmioty mogące pochodzić z przestępstw.

20 kwietnia skierniewicka policja otrzymała informację od świadka, który widział kradzież w rejonie tamtejszego cmentarza. Podejrzewani wpadli krótko po kradzieży torebki.

Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi sprzedającej znicze i skradł jej torebkę z dokumentami, kartą bankomatową oraz pieniędzmi. Świadek ruszył za samochodem sprawców, przekazując jednocześnie sygnał miejscowej policji – relacjonuje st. sierż. Agnieszka Jachimek z pabianickiej komendy. – Po pościgu doszło do zatrzymania. Uciekinierami okazali się obywatele Gruzji. Podróżowali autem na pabianickich numerach rejestracyjnych.

Złodzieje trafili do aresztu. W samochodzie, którym się poruszali,  mundurowi znaleźli m.in. biżuterię, zegarki oraz monety pochodzące najprawdopodobniej z przestępstw na terenie całego kraju.

Trwa ustalanie pokrzywdzonych. Jeśli rozpoznajesz wśród przedmiotów widocznych na zdjęciach swoją własność, prosimy o pilny kontakt z KMP w Skierniewicach – dodaje st. sierż Jachimek.

Telefon całodobowy na policję w Skierniewicach: 47 843-11-88.

Udostępnij

O autorze