• Łaskie Stowarzyszenie Harcerskie  Grabia otrzymało dofinansowanie na letni wypoczynek dla 120 dzieci rolników, objętych ubezpieczeniem w KRUS, w wysokości 750 zł. na każde dziecko z terenu powiatu łaskiego oraz ościennych gmin.

    Kolonie odbędą się w Darłówku Wschodnim w terminie 18.07.-29.07.2020r. w nowoczesnym Ośrodku Wypoczynkowym „Kama”. Pokoje 3 i 4 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz balkonami. Wyżywienie na terenie ośrodka: 3 posiłki oraz II śniadania i podwieczorki. Opieka lekarza i pielęgniarki z Ośrodka oraz ratownika na plaży. W programie wycieczki do Koszalina i Darłowa, rejs statkiem, pobyt w parku wodnym „Jan”, gry i zabawy sportowe, konkursy, korzystanie z siłowni na świeżym powietrzu, plażowanie w wydzielonym sektorze. Organizator zapewnia opiekę profesjonalnej kadry wychowawczej, dobrą zabawę i udany wypoczynek. Kolonie będą zorganizowane zgodnie z zaleceniami GIS i MEN.
    Zapisy przyjmujemy telefonicznie (603674768), e-mailem: wit.andrzej@o2.pl lub w siedzibie Łaskiego Stowarzyszenia Harcerskiego „Grabia” w Łasku ul. 9 Maja 28 – budynek „Ekonomika”

    Udostępnij