Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 12, 2020

Scroll to top

Top

One Comment

Matka oblała benzyną i podpaliła noworodka?

Matka oblała benzyną i podpaliła noworodka?

Prokuratura jednej osobie postawiła zarzut zabójstwa. SE podaje, że w tej sprawie została zatrzymana matka dziewczynki. 

Do pożaru doszło w środę, o godz. 9.00 w Rososzy (gmina Sędziejowice). Jak już informowaliśmy płonęła stodoła oraz budynek mieszkalny. Doszło do podpalenia, ponieważ pożar wybuchł w dwóch oddalonych od siebie miejscach.  Niestety, znajdujące się w środku trzytygodniowe dziecko, nie przeżyło. 

Matka dziecka przekazała, że w tym czasie znajdowała się na podwórku. 

Więcej na temat zdarzenia udało się ustalić dziennikarzom SE, które podaje: Choć śledczy nie chcą oficjalnie mówić o przerażających szczegółach tego zabójstwa, nam udało się ustalić że matka celowo oblała dzieciątko benzyną, po czym patrzyła jak noworodek ginie w płomieniach.

Marta K. miała przyznać się do winy!

foto: OSP Sędziejowice

Komentarze:

  1. Halina

    W mediach społecznościowych dyskusja: zabiła – nie zabiła, chorowała – nie chorowała. Kobiety , oczywiście, prześcigają się w domysłach , sugestiach, dobrych radach.Miała depresje czy nie, dlaczego nikt jej nie pomógł, nie zdiagnozował. No właśnie , dlaczego? Część z obrończyń dzieciobójczyni, doskonale zorientowane kim była, jak żyła nie kiwnęła paluszkiem, aby ją wesprzeć. Dziwują się, wymądrzają na temat depresji, problemów umysłowych a jednak nie zrobiły nic, kompletnie nic. Próbują zwalać winę na szpital położne, że zaniedbano a gdzie były one doświadczone matki, sąsiadki, koleżanki. Nie miała bliskiej rodziny? A mąż to co pies? A może nie miała męża, czyli panna z dzieckiem. Ale przecież sama nie mieszkała. Dzieci to nie zabawki. W dobie łatwej dostępności środków antykoncepcyjnych zachodzenie w ciążę nie jest obowiązkowe. Parę groszy na prezerwatywę i nie trzeba będzie mordować już urodzonych dzieci.

Wstaw komentarz