• Pierwsza edycja „Ferii z Powiatem” zakończyła się sukcesem. Hala „Elektryka” wypełniła się dmuchanymi zabawkami i tłumem dzieci.

   

  Na darmową zabawę powiat łaski zaprosił 19 stycznia od godz. 10.00 do 17.00. Dla dzieciaków przygotowano moc atrakcji. Były dmuchane piłki, paszcza potwora, która „połykała” maluchy. Można było zagrać w siatkówkę z zawodnikami Łaskovii czy strzelać karne z zawodnikami UKS Wiewiórczyn.

  Hala wypełniła się dzieciakami, które cierpliwie czekały na swoją kolej, by skorzystać z atrakcji. Podziw budziły akrobacje podopiecznych Klubu Tańca Sportowego „Jaszczur”. Ponadto swoje stoiska mieli: UMKS Korab Łask, Amazonki z Kolumny oraz stowarzyszenia seniorów, które częstowały wszystkich owocami, by po wyczerpującym wysiłku dostarczyć organizmowi witamin. Nie zabrakło również uwielbianego przez najmłodszych stoiska do malowania buziek oraz waty cukrowej i popcornu.

  – Cieszę się, że po raz pierwszy taka impreza odbyła się w naszej Hali Powiatowej. Ilość obecnych osób tylko potwierdziła zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Nasza hala ma duży potencjał, który do tej pory nie był dostatecznie wykorzystany. Uśmiechnięte buzie naszych pociech motywują mnie do stworzenia w niedalekiej przyszłości podobnych atrakcji – tak skomentował pierwsze ferie z powiatem starosta Piotr Wołosz.

  Także mieszkańcy byli zachwyceni zorganizowaniem takiej imprezy.

  – Musieliśmy jeździć do Pabianic na ferie z powiatem lub do prywatnych sal zabaw. Bardzo cieszę się, że władze wreszcie pomyślały o swoich najmłodszych mieszkańcach i stworzyły im warunki do świetnej zabawy. To się chwali! – mówi Anna, mieszkanka Łasku.ferie ferie1 ferie2 IMG_5443 IMG_5445 IMG_5455 IMG_5456 IMG_5457 IMG_5458 IMG_5459 IMG_5460 IMG_5462 IMG_5463 IMG_5465

  Udostępnij