Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| April 5, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Paczuszka dla maluszka po raz czwarty

Paczuszka dla maluszka po raz czwarty

Tym razem finał akcji „Paczuszka dla maluszka” odbędzie się w Zelowie, gdzie burmistrz objął patronat honorowy. Wsparcie otrzymają też rodziny z terenu naszego powiatu.

 

W tym roku po raz kolejny Monika Ślubowska-Pronin, prezes Fundacji „Pomaganie jest fajne” wraz z gronem fantastycznych osób ma zaszczyt organizować grudniowe spotkanie charytatywne z cyklu „Paczuszka dla maluszka” w restauracji Chilli w Zelowie.

Nasza akcja ma na celu podarowanie 120 paczek dla 120 dzieciaków z domu dziecka z Piotrkowa Trybunalskiego, Rodzinnych Domów dziecka z Tomaszowa Mazowieckiego i rodzin wielodzietnych, ubogich. Zapewniamy moc atrakcji. To będzie prawdziwe szaleństwo – mówi Monika Ślubowska-Pronin.

Dzieci wraz z aniołkami puszczą wodze fantazji podczas wspólnej zabawy i kolędowania. Zaplanowane są dla nich animacje, kąciki artystyczne, a także pyszny poczęstunek.

Swoją obecność podczas tak ważnego dla potrzebujących dnia zdeklarował wokalista popularnego zespołu Video. Wojtek Łuszczykiewicz przyjedzie wraz z zespołem.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim obdarzył nas Tomasz Jachymek, burmistrz Zelowa, i objęcie patronatem honorowym naszego szczytnego celu. Patronat objęła również Normobaria. Aby jednak impreza mogła dojść do skutku w zaplanowanym dniu, potrzebne jest Wasze wsparcie! Nie myślimy tylko o wsparciu gwiazd i celebrytów, ale przede wszystkim myślimy o Was – dodaje Monika.

Fundacja realizuje zbiórkę darów dla dzieciaków w postaci: nowych ubrań, zabawek, żywności, słodkości czy przyborów szkolnych. Każda z możliwych form pomocy jest dla organizatorów na wagę złota. „Mój Łask” objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Niejednokrotnie uczestniczył w akcji i uśmiech dzieciaków, kiedy otwierają paczki z wymarzonymi prezentami, jest po prostu bezcenny. Zachęcamy więc do wsparcia tego wydarzenia.

 

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Można to robić za naszym pośrednictwem i bezpośrednio u Moniki Ślubowskiej-Pronin (profil na Facebooku) lub przez fanpage Pomaganie Jest Fajne.

Wstaw komentarz