Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| September 30, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Wszyscy szukają Danuty Kazimierczak. Wyszła z domu z trzymiesięcznym psem!

Wszyscy szukają Danuty Kazimierczak. Wyszła z domu z trzymiesięcznym psem!

Trwają poszukiwania zaginionej Danuty Kaźmierczak z miejscowości Dobra w gminie Sędziejowice. Apelujemy do każdego, kto w ostatnich miesiącach widywał 73-letnią kobietę, bądź podwoził ją lub miał z Nią jakikolwiek kontakt, o informację. Każdy nawet najmniejszy sygnał zostanie zweryfikowany. Informacje należy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Łasku pod nr tel. 43 675 69 11 lub dzwoniąc pod 112.

Jeśli w ostatnich miesiącach ktokolwiek miał kontakt z poszukiwaną Danutą Kaźmierczak, spotkał Ją, pomagał w dotarciu do domu, bądź podwoził w jakieś miejsce prosimy o przekazywanie takich informacji na Policję!

Ciągle trwają poszukiwania zaginionej, a każda informacja jest cenna.
73-letnia kobieta wyszła z domu w czwartek ( 3 października 2019 r.) około godz. 16:00 nie informując dokąd dokładnie wychodzi, kierując się w stronę kompleksu leśnego. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Nie zabrała ze sobą dokumentów i jakichkolwiek rzeczy osobistych. WAŻNE!!! Kobieta może reagować na imię Janka, Jasia lub Jancia – tak zwraca się do Niej rodzina i znajomi. Na spacer wyszła z trzymiesięcznym psem. Policja wsparta przez ochotnicze straże pożarne, mieszkańców oraz Wojska Obrony Terytorialnej przeczesała lasy od Buczku w stronę Sędziejowic!.

RYSOPIS ZAGINIONEJ:

DANUTA KAŹMIERCZAK

wiek 73 lata
szczupła budowa ciała
wzrost 160 cm.
włosy krótkie, siwe, proste
oczy zielone, nos prosty, uzębienie niepełne (proteza)
brak znaków szczególnych

Danuta Kaźmierczak w chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w:

marynarkę koloru brązowego w kratę,
szare spodnie dresowe,
kalosze niebieskie w kwiatki.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kaźmierczak, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub najbliższą jednostką Policji, bądź pod nr 112.

pies danuty kazimierczakpies danuty kazimierczak1

Wstaw komentarz