• Policjanci z Łasku poszukują 73-letniej mieszkanki miejscowości Dobra (gmina Sędziejowice), która wyszła do lasu z domu w czwartek 3 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma problemy z pamięcią. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku prowadzą poszukiwania zaginionej Danuty Kazimierczak zamieszkałej w Dobrej w powiecie łaskim, gmina Sędziejowice.

  73-letnia kobieta wyszła z domu w czwartek ( 3 października 2019 r.) około godz. 16:00 nie informując dokąd dokładnie wychodzi, kierując się w stronę kompleksu leśnego. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Nie zabrała ze sobą dokumentów i jakichkolwiek rzeczy osobistych.

  RYSOPIS ZAGINIONEJ:

  DANUTA KAZIMIERCZAK

  wiek 73 lata
  szczupła budowa ciała
  wzrost 160 cm.
  włosy krótkie, siwe, proste
  oczy zielone, nos prosty, uzębienie niepełne (proteza)
  brak znaków szczególnych

  Danuta Kazimierczak w chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w:

  marynarkę koloru brązowego w kratę,
  szare spodnie dresowe,
  kalosze niebieskie w kwiatki.

  Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub najbliższą jednostką Policji, bądź zadwonić pod nr 112.

  Udostępnij