Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| September 30, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Zaginęła Danuta Kazimierczak

Zaginęła Danuta Kazimierczak

Policjanci z Łasku poszukują 73-letniej mieszkanki miejscowości Dobra (gmina Sędziejowice), która wyszła do lasu z domu w czwartek 3 października 2019 roku i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma problemy z pamięcią. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub pod nr 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku prowadzą poszukiwania zaginionej Danuty Kazimierczak zamieszkałej w Dobrej w powiecie łaskim, gmina Sędziejowice.

73-letnia kobieta wyszła z domu w czwartek ( 3 października 2019 r.) około godz. 16:00 nie informując dokąd dokładnie wychodzi, kierując się w stronę kompleksu leśnego. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Nie zabrała ze sobą dokumentów i jakichkolwiek rzeczy osobistych.

RYSOPIS ZAGINIONEJ:

DANUTA KAZIMIERCZAK

wiek 73 lata
szczupła budowa ciała
wzrost 160 cm.
włosy krótkie, siwe, proste
oczy zielone, nos prosty, uzębienie niepełne (proteza)
brak znaków szczególnych

Danuta Kazimierczak w chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrana była w:

marynarkę koloru brązowego w kratę,
szare spodnie dresowe,
kalosze niebieskie w kwiatki.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu Danuty Kazimierczak, w szczególności mieszkańcy gminy Sędziejowice proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod numerem telefonu 43 675 69 11 lub najbliższą jednostką Policji, bądź zadwonić pod nr 112.

Wstaw komentarz