• Kamper Regio Strefy to mobilne centrum doradcze projektu Strefa RozwoYou 2, w którym przedsiębiorcy mogą aplikować o pieniądze na szkolenia dla pracowników. 30 września doradcy z ŁSSE, w ramach 30 dniowego tourne po województwie łódzkim, dotrą do Łasku. Na miejscu będą informować o możliwościach jakie dają dofinansowania na usługi rozwojowe, pomogą w opracowaniu planu szkoleń oraz wypełnieniu wniosku o bony rozwojowe. Spotkanie ze specjalistami to szansa dla mikro, małych i średnich firm na otrzymanie do 80% dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe. Eksperci ze Strefy będą służyć pomocą przez kilka godzin od 11.00 przy ulicy Południowej 1.

    Strefa RozwoYou 2 to kolejna odsłona projektu bonowego realizowanego przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną. W poprzedniej edycji do przedsiębiorców trafiły 24 000 000 złotych, co pozwoliło na podniesienie kompetencji pond 6000 pracowników z naszego regionu. W tej edycji na MŚP z województwa łódzkiego czekają ponad 33 000 000 zł.
    Szczegółowy plan podróży wraz z datami i adresami postoju kampera będzie można znaleźć na stronie www.facebook.com/StrefaTwojegoRozwoju/, a szczegóły dotyczące projektu i aplikacji znajdują się na www.strefarozwoju.lodz.pl.

    Udostępnij