Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 7, 2021

Scroll to top

Top

No Comments

Pomóżmy im odbudować dom -

Pomóżmy im odbudować dom

Pożar domu w Grzeszynie to ogromna tragedia dla jego mieszkańców. Budynek spłonął doszczętnie, a koledzy poszkodowanego organizują zbiórkę pieniędzy oraz rzeczy.

 

Pożar wybuchł 30 lipca około godz. 22.00. Jak podaje straż pożarna, prawdopodobną przyczyną był zapłon butli gazowej, który w połączeniu z nawet niewielką ilością ognia grozi pożarem. Tak było w tym przypadku.

Ogień rozprzestrzenił się szybko i zajął większość budynku. W akcji gaśniczej wzięło udział aż 9 zastępów. Żywioł opanowano po czterech godzinach. W pożarze poszkodowana została jedna osoba. Straty oszacowano na 100 tys. zł.

 

W wyniku tej tragedii jeden z mężczyzn z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala, a drugi został tylko w tym, w czym był ubrany. Dom był drewniany, więc ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko i zniszczył wszystko.

Współpracownicy pana Artura zorganizowali zrzutkę pieniędzy na popularnym portalu zrzutka.pl. Chcą zebrać 100 tys. zł na jego odbudowę. Dotąd udało się zebrać ponad 8400 zł.

Rodzina została bez niczego, więc liczy się każda pomoc. Potrzeby są ogromne, zaczynając od pościeli, po sztućce, koce, kończąc na sprzęcie AGD i meblach, a także ubraniach męskich w rozmiarze XL, XXL oraz buty w rozmiarze 42 i 44.

LINK DO ZRZUTKI https://zrzutka.pl/p8ycp5

 

Dary można przynosić na stację Lotos w Łasku. Numer kontaktowy tel. 730-071-577.

Wstaw komentarz