• w związku z uroczystymi obchodami święta Wojska Polskiego w dniu 15 sierpnia br. i organizacją z tej okazji pikniku wojskowego pn. „WIERNI POLSCE” mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy Placu 11 Listopada w Łasku.

    Piknik odbędzie się w  godz. od  15.00 do 20.00. Rozpocznie się uroczystą zbiórką na Placu 11 Listopada, o godz. 16.00 wystąpi orkiestra wojskowa z Siedlec, od godz. 16.45. rozpoczną się występy zespołów artystycznych. Przez cały czas trwania Pikniku będzie można zwiedzać wystawy statyczne (sprzęt 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego, 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego z Łodzi, Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca). Będzie można również spróbować żołnierskiej grochówki.

    W związku z tym będą zamknięte nie tylko ulice dojazdowe do Placu 11 Listopada, ale również pojawią się zakazy parkowania na Placu 11 Listopada. Obowiązywać będą przez cały dzień w czwartek 15 sierpnia br. do godz. 21.00

    Za powyższe utrudnienia gorąco przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy serdecznie na wspólne obchody święta Wojska Polskiego!

    plakat-popr_00011

    Udostępnij