• Sponsor Wisły Kraków, LVBET to jeden z polskich legalnych bukmacherów, który posiada licencję Ministerstwa Finansów zarówno na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową, jak i w lokalach stacjonarnych. Operator oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór zakładów przedmeczowych i live na rozmaite dyscypliny sportu, a dodatkowo – cały czas przygotowuje różne promocje oraz bonusy.

  Zgodnie z obowiązującą w Polsce znowelizowaną ustawą hazardową, od 1 kwietnia 2017 r. legalnie mogą na terenie naszego kraju działać jedynie firmy bukmacherskie, które posiadają licencję ministerstwa finansów na organizowanie zakładów wzajemnych online i/lub w lokalach stacjonarnych. Aby otrzymać taką licencję, bukmacher musi m.in. posiadać w Polsce siedzibę oraz opłacać w naszym kraju 12% podatku obrotowego.

  Jednym z bezpiecznych, legalnych polskich bukmacherów jest LVBET, w którego ofercie znaleźć można zakłady przedmeczowe i zakłady live na wiele dyscyplin sportowych, takich jak piłka nożna, a także boks czy biathlon. – W Polsce LVBET jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Arki Gdynia oraz oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec. Od sezonu 2019/2020 LVBET jest także oficjalnym partnerem Vanarama National League w Wielkiej Brytanii – można przeczytać w jednym z komunikatów prasowych firmy.

  Oczywiście LVBET ma również szeroką ofertę rozmaitych promocji i bonusów dla klientów, dzięki którym typowanie wyników jest jeszcze przyjemniejsze i korzystniejsze.

  Promocje, bonusy i kod rejestracji LVBET

  Jedna z promocji LVBET to „Dwie dychy na sporty wirtualne”. Jej zasady są bardzo proste – wystarczy przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli) stawiać zakłady na sporty wirtualne i wykonać łączny obrót minimum 100 zł, a w kolejnym tygodniu w poniedziałek do godz. 17:00 na koncie gracza pojawi się bonus 20 zł do wykorzystania również na sporty wirtualne.

  Sporą popularnością wśród klientów LVBET cieszy się promocja „Bezpieczny kupon 5+”. Na czym ona polega? Otóż jeśli ktoś postawi zakład składający się z minimum pięciu zdarzeń za stawkę co najmniej 20 zł, a jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione (wszystkie pozostałe typy muszą być poprawne), bukmacher w kolejny poniedziałek zwróci postawioną stawkę w postaci bonusu do 50 zł. Uwaga! W danym tygodniu pod uwagę brany jest tylko pierwszy kupon gracza spełniający warunki promocji.

  Kolejna oferta specjalna LVBET, na którą warto zwrócić uwagę, to „Multikozak”. W tym przypadku bukmacher dokłada do wygranych kuponów kombi: 7,5% w przypadku kuponu z czterema zdarzeniami, 10% – z pięcioma, 15% – z sześcioma, 20% – z siedmioma zakładami, a 25% z ośmioma lub więcej selekcjami. Stawka minimalna kuponu to 10 zł, a kurs minimalny – 3,00. Nagroda w postaci bonusu (maksymalnie 1000 zł) trafia na konta graczy we wtorek.

  LVBET i kod promocyjny

  Inną promocją, z której mogą skorzystać klienci zakładający konto na stronie LVBET, jest promocyjny kod bonusowy (tu informacja jak odebrać w LVBET kod promocyjny na jednym z serwisów sportowych).

  Jak działa kod promocyjny? Otóż standardowy bonus powitalny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi w LVBET to łącznie 1500 zł – składa się na niego bonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł oraz bonus od drugiej wpłaty do 500 zł. Używając podczas rejestracji kodu promocyjnego – oprócz bonusu do 1500 zł – uzyskać można jeszcze ekskluzywny darmowy zakład o wartości 20 zł. Dodatkowo, kibice Stali Mielec, Wisły Płock, Arki Gdynia oraz Wisły Kraków, którzy posiadają karnet na mecze swojej drużyny na sezon 2019/2020, po wysłaniu jego zdjęcia na adres mailowy bukmachera, mogą otrzymać specjalny bonus 50 zł.

  Jak widać, promocje i bonusy LVBET obejmują zarówno zwroty postawionych stawek, powiększenie wygranych, dodatkowe premie i pieniądze, które można następnie przeznaczyć na typowanie wyników. Warto więc dokładnie przeanalizować ofertę bukmachera i wybrać coś dla siebie!

  Udostępnij