• Po sukcesie ubiegłorocznej edycji imprezy pn. „Pociąg do Kolumny” organizatorzy chcieliby ponownie rozkręcić to wydarzenie. Brakuje im jednak 5 tys. zł.

   

  Pomocy szukają na popularnej platformie zrzutka.pl. Brakuje im 5 tys. zł, a póki co uzbierano zaledwie 750 zł (stan na 12 lipca). Akcja zrzutki trwać będzie jeszcze ponad 50 dni. Dlaczego warto się do niej przyłączyć tłumaczy Ewa Ziętala, organizatorka zbiórki pieniędzy.

  Pamiętacie zeszłoroczną, pierwszą edycję Festiwalu Sztuki „Pociąg do Kolumny”? Festiwal powstał dla Was i dzięki Wam był taki wspaniały. Zorganizowaliśmy go jako Komitet Społeczny Mieszkańców Kolumny, we współpracy z Łaskim Domem Kultury. Udało się nam spotkać w cudownym gronie mieszkańców i sympatyków Kolumny, w pięknych okolicznościach przyrody. Mogliśmy bawić się na wspaniałych koncertach, między innymi Łydki Grubasa, która w tym roku zagra na dużej scenie przystanku Woodstock. Możecie chwalić się, że w Kolumnie grał zespół, który teraz zagra na jednym z większych festiwali muzycznych w Europie. Mogliśmy podziwiać sztukę lokalnych artystów, poznać historię Kolumny na Starych Zdjęciach, smakować pysznych wyrobów Gospodyń Wiejskich, brać udział w wielu atrakcjach. To wszystko udało się dzięki Wam, dzięki nieocenionej pomocy Łaskiego Domu Kultury oraz przede wszystkim dzięki sponsorom. Bez nich nie mielibyśmy wystarczających funduszy na organizację tego pięknego wydarzenia. W tym roku prosimy Was, mieszkańców i sympatyków Kolumny, o finansowe wsparcie. Bez niego nie będziemy w stanie zorganizować drugiej edycji festiwalu. Pieniądze zbieramy na honorarium dla zespołów, atrakcje i nagrody dla dzieci oraz na wiele kosztów generowanych podczas takiej imprezy. W organizację festiwalu zaangażowany jest sztab ludzi, wiele firm pomaga nam za darmo, ofiarowując chociażby gadżety dla dzieci. My wszyscy, którzy pracujemy nad przygotowaniem Festiwalu, nie pobieramy za to żadnego wynagrodzenia. Robimy to dla Was i dla Kolumny. Potrzebujemy wsparcia finansowego niezbędnego do zorganizowania imprezy i zapewnienia atrakcji, które uświetnią to wydarzenie. Liczy się każda złotówka, każdą złotówkę wykorzystamy na to, aby tegoroczna edycja Festiwalu była jeszcze piękniejsza niż w poprzednim roku. Festiwal to inicjatywa społeczna, organizujemy go dla Was i bez Waszej pomocy może nam się nie udać. Pomożecie?”

  Link do zrzutki https://zrzutka.pl/hz4jc4

  Więcej informacji na temat Festiwalu Sztuki „Pociąg do Kolumny” znajduje się na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/PociagdoKolumny/

   

  Udostępnij