• Kolejny sukces policjantki KPP Łask. Katarzyna Staśkowska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy i Świata. W tym sezonie wywalczyła aż 15 złotych krążków!

   

  29 czerwca we Włoszech odbyły się Mistrzostwa Europy Federacji IBFF. Następnego dnia zorganizowano Mistrzostwa Świata tej samej federacji. Jedną z reprezentantek naszego kraju była Katarzyna Staśkowska. Sympatyczna policjantka jak zwykle stanęła na wysokości zadania i „zgarnęła” dwa brązowe medale.

  – To bardzo dobry wynik i jestem mega zadowolona. Nie da się ukryć, że były to męczące zawody. Scena znajdowała się na zewnątrz, panował ogromny skwar. Ponadto zawodnicy byli doskonale przygotowani, dlatego tak cieszę się z tych medali. Był to mój ostatni wyjazd międzynarodowy. Zamknięciem sezonu będą zawody w Sopocie. Wreszcie czeka mnie zasłużony odpoczynek, a później intensywne przygotowania do sezonu wiosennego – mówi zawodniczka. 

  Z formy swojej podopiecznej zadowolony jest trener Mateusz Szlęk.

  Miły akcent na prawie już koniec sezonu, który okazał się mega udany. W sumie udało się nam wywalczyć 15 złotych medali, w tym także Mistrzostwo Europy. Teraz dorzucamy brązowy medal Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Stasiu, superrobota! Został tylko Sopot, ale to już taki lukrowany cukierek na koniec dla smaczku. Sezon uważam za bardzo udany, po Sopocie Kasia zasłużenie odpoczywa aż do wiosny. To nie oznacza, że leży i pachnie. Nie! Ciśniemy formę i poprawiamy ostatnie już małe mankamenty sylwetki, by na wiosnę pokazać 100% formy. Trzymajcie kciuki – prosi trener.

  staskowska1

  Udostępnij