• Wiosenna metamorfoza nie oznacza gruntownego remontu czy przemalowywania ścian. Czasem wystarczy wymienić jeden mebel np. fotel lub krzesło w kuchni, aby poczuć prawdziwą wiosnę. Maj to idealny moment, aby poddać mieszkanie wiosennej metamorfozie. Dni robią się coraz dłuższe, do wnętrz dociera więcej słońca, a my nabieramy ochoty na wprowadzenie zmian w naszym codziennym otoczeniu.

  Niewielka zmiana przyniesie odświeżenie oraz ciekawy efekt. W stonowanym wnętrzu warto postawić na jeden mocniejszy akcent – żółtą tapicerkę fotela lub różowe hokery. Metamorfozy rzadko wiąże się wymianą podłogi lub całkowitą wymianą mebli: w grę wchodzi raczej zmiana stylu, kolorystyki, zmiana dodatków.

  Harmonia Snu to salon prowadzony przez wieloletnich specjalistów w branży meblowej, który pracuje tylko z wybranymi i sprawdzonymi producentami, aby móc zaoferować produkty wysokiej jakości.

  W asortymencie znajduje się bardzo duży wybór stołów, stolików kawowych i krzeseł, od tych klasycznych po eleganckie i o oryginalnych kształtach.  W ofercie znajduje się też szeroki wybór materacy prozdrowotnych od piankowych po rehabilitacyjne.

  Salon Harmonia Snu pomoże i doradzi nam w wyborze wszystkich tych produktów, ponieważ to największy salon w Pabianicach, który tworzy niestandardowe rozwiązania aranżacyjne ściśle odpowiadające wymaganiom Klienta. Każdy projekt Harmonii Snu jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby.

  Zapraszamy na www.harmoniasnu.pl i do naszych salonów:

  Pabianice ul. Warszawska 7/9 , Łódź ul. Pabianicka 136

  Udostępnij