Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 11, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Lidl, McDonald’s, KiK, Hebe. Jakie sklepy znajdą się w nowym centrum handlowym?

Lidl, McDonald’s, KiK, Hebe. Jakie sklepy znajdą się w nowym centrum handlowym?

Inwestor odkrywa karty. W budowanym centrum handlowym, negocjowana jest umowa ostatniego wolnego lokalu handlowego. Już w listopadzie mieszkańcy będą mogli zrobić tam zakupy.

Prace budowlane realizowane są na działce o powierzchni prawie 19,6 tys. mkw..  i odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wykonywana jest konstrukcja budynku, przyłącza sieciowe oraz przygotowywany teren pod parking. Mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy w listopadzie.

Vendo Park powstaje przy ulicy Warszawskiej w Łasku, a jego powierzchnia to 4,5 tys. mkw. Swoje sklepy otworzą w nim sieci znanych marek m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK, których na próżno możemy szukać w Łasku.

Komercjalizacja Vendo Parku znajduje się w końcowej fazie. Proces ten przebiegał bardzo dynamicznie, w ciągu zaledwie kilku miesięcy mieliśmy w zasadzie komplet najemców. Aktualnie negocjujemy wynajem ostatniego wolnego lokalu o powierzchni 150 mkw. Park handlowy uzupełni ofertę zakupową Łasku, w którym do tej pory nie było tego typu obiektu handlowego – podkreśla Olga Czyblis, Senior Lease Manager w Trei Real Estate Poland.

 Przy Vendo Parku w Łasku powstaje supermarket Lidl. Inwestycja w tym mieście będzie wyjątkowa pod innym względem – razem z Vendo Parkiem do Łasku wejdzie sieć McDonald’s. Restauracja będzie mieściła się w osobnym budynku tuż przy wjeździe do parku handlowego i tym samym będzie to druga inwestycja Trei uzupełniona o ofertę gastronomiczną. McDonald’s znajduje się również przy Vendo Parku zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej.

– Nasze Vendo Parki zapewniają mieszkańcom maksymalną wygodę w szybkich, codziennych zakupach oraz dostarczają kompleksową ofertę. Na tle innych obiektów handlowych wyróżnia je prosta konstrukcja – są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak dzieje się to w przypadku dużych galerii – komentuje Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.  W obrębie centrum handlowego planowane jest ok. 130 miejsc parkingowych.

 

Wstaw komentarz