• Kolejny imponujący sukces Katarzyny Staśkowskiej. Z Międzynarodowych Mistrzostw Polski Federacji WBBF-WFF w Kulturystyce i Fitness policjantka przywiozła złote medale.

   

  W sobotę, 27 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Skarszewskiego Centrum Sportu obyły się Mistrzostwa Polski Federacji WBBF-WFF w kulturystyce i fitness. Rzecznik łaskiej jednostki wystartowała tego dnia w dwóch kategoriach (women figure athletic oraz mixed pairs), plasując się za każdym razem na najwyższym stopniu podium. Zwieńczeniem tego dnia było otrzymanie nagrody dla najlepszej zawodniczki wśród zwyciężczyń w kategorii open kobiet. To dopiero początek sezonu startowego, a pani aspirant nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnych startów.

  – Wygrana w open kobiet to radość nie do opisania. Jeszcze nie dociera to do mnie! Warto było uzbroić się w cierpliwość, wylewać pot na treningach i słuchać trenera – mówi Katarzyna Staśkowska.

  Dzięki zwycięstwu w tych zawodach Katarzyna Staśkowska będzie miała możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy, które już niedługo odbędą się na Litwie. Gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

   

   

  Udostępnij