• Przy ulicy Warszawskiej ma powstać centrum handlowe. Mówi się, że swoją siedzibę znajdzie tam supermarket Lidl oraz restauracja McDonald’s.

   

  Mieszkańcy zastanawiają się, jaka inwestycja powstaje przy ul. Warszawskiej, na wysokości ul. Inki – Danuty Siedzikówny. Już od dawna mówiło się, że w Łasku ma powstać Lidl. Doszło nawet do sytuacji, kiedy to burmistrz Gabriel Szkudlarek musiał dementować takie plotki.

  Wraz z budową obiektu temat otwarcia Lidla ponownie wrócił na tapetę. Póki co, sieć nie potwierdza tych doniesień. Lidl co roku otwiera kilkadziesiąt sklepów w miejscowościach powyżej 8 tysięcy mieszkańców. Łask może być w kręgu zainteresowania sieci. Natomiast portal retailnet.pl twierdzi, że Lidl na pewno powstanie w nowej lokalizacji. Oprócz Lidla mówi się, że w tym samym miejscu ma powstać również McDonald’s.

  Wzmiankę o nowej inwestycji w Łasku można znaleźć na portalu retailnet.pl: „W planach spółki Trei Real Estate Poland jest również inwestycja w Łasku(…) Obiekt powstanie przy ulicy Warszawskiej na działce o powierzchni ponad 19,6 tys. mkw. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się supermarket Lidl. Vendo Park dostarczy 4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Oficjalne otwarcie obiektu jest planowane pod koniec tego roku”.

  Vendo Park to kompleks handlowy z osobnymi wejściami. W Polsce znajduje się kilkanaście centrów handlowych pod tym szyldem. Bardzo często lokalizacje w tych obiektach znajdują takie sklepy jak Kik czy Pepco.

  Udostępnij