Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 8, 2020

Scroll to top

Top

One Comment

Ławeczka z serialu „Ranczo” pojawi się w Sędziejowicach

Ławeczka z serialu „Ranczo” pojawi się w Sędziejowicach

1-2 czerwca 2019 r. na placu przy Stadionie Gminnym w Sędziejowicach odbędzie się święto gminy, które od bieżącego roku zyskało oficjalną nazwę – „MotoFolk Sędziejowice 2019”.

 

Organizatorzy przewidzieli dla mieszkańców i przybyłych gości mnóstwo atrakcji rozłożonych na dwa dni. Odbędą się m.in.: Piknik Motocyklowy, Mistrzostwa w Armwrestlingu, Przegląd Zespołów Rozrywkowych oraz Regionalny Festiwal Folkloru „Spotkanie nad Grabią”. – Robimy wszystko, żeby nasza oferta trafiła w gusta każdego mieszkańca, bez względu na wiek czy zainteresowania. Pierwszego dnia motywem wiodącym będzie piknik motocyklowy, natomiast drugiego skupimy się na tym, co w naszej historii mamy najcenniejszego, czyli kulturze folklorystycznej. Oprócz tego, drugiego dnia mnóstwo atrakcji czekać będzie na najmłodszych. Wszystko to uzupełnione koncertami i występem najsłynniejszej, polskiej ławeczki – zapowiada Dariusz Cieślak, Wójt Gminy Sędziejowice.

 

Gwiazdami, które wystąpią na MotoFolku będą zespoły Long & Junior i Krywań. Czas mieszkańcom umilą aktorzy z serialu „Ranczo” – kabaret KaŁaMaSz.

 

Organizatorami imprezy są: Wójt Gminy Sędziejowice, Grupa motocyklowa Forever Young, Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice, Sędziejowice na plus i Urząd Gminy Sędziejowice.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej www.gminasedziejowice.eu oraz profilu na portalu Facebook https://www.facebook.com/motofolk.

Grafika

Komentarze:

  1. Ola

    P wójcie mniej hejtu a do roboty ,a ty tylko opisujesz co robisz a tak naprawdę nic efektów nie widać

Wstaw komentarz