Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 4, 2021

Scroll to top

Top

3 komentarze

Co się będzie działo podczas Jarmarku Łaskiego? -

Co się będzie działo podczas Jarmarku Łaskiego?

Znany już jest program XXIII Jarmarku Łaskiego. Impreza potrwa dwa dni, a na scenie wystąpią: Grubson, Luxtorpeda, 52 Dębiec, Bitamina i wiele innych.

 

23 edycja Jarmarku Łaskiego odbędzie się w dniach 1-2 czerwca. Impreza została podzielona na cztery przenikające się wzajemnie wydarzenia: Dzień Dziecka, II Jarmark Średniowieczny „Tak Daleko – Tak Blisko”, cykl koncertów WnieboGŁOSY oraz Hip Hop Festival.

1 czerwca odbędzie się Festiwal Muzyki Ważnej „Wniebogłosy”. Najważniejsze i najciekawsze polskie zespoły sceny rockowej, wyznaczające trendy, nie bojące się eksperymentów, , działające na wyobraźnię całych pokoleń, pojawią się w Łask. Wśród gwiazd: Mitra, Bitamina, Limboski i Lao Che.

Tego samego dnia zorganizowana zostanie również wielka feta z okazji dnia dziecka. 1 czerwca na rynku rządzić będą dzieci. Organizatorzy zapewniają ciekawe konkursy, quizy oraz zabawy z animatorami. Pojawi się także wesołe miasteczko. Możemy oczekiwać „eksplozji kolorów”. zlot Food Trucków to okazja, by posmakować kuchni z różnych zakątków świata.

Od 1 do 2 czerwca potrwa również II Jarmark Średniowieczny „Tak daleko – Tak blisko”. Będziemy mogli spotkać rycerzy, rzemieślników, pokazy walk i uzbrojenia. Pojawi się także średniowieczna kuchnia oraz obóz rycerski.

2 czerwca odbędzie się

HIP-Hop Łask Festiwal „Pokolenia”. Na scenie pojawią się: 52 Dębiec, Sarius, Grubson.

Na zakończenie Jarmarku (niedziela) o 21.00 koncert spinający obie rzeczywistości. Na scenie wystąpi Luxtorpeda.

Ponadto odbędzie się: Wielkie Śniadanie Łaskowian, Fire Show, Maraton Jastrzębi Łaskich.

Jarmark Łaski to również teatry uliczne, happeningi, performerzy, animatorzy, sztukmistrzowie, gwiazdy, konkursy, warsztaty, pokazy.

W tym roku nowe miejsce (koncerty odbędą się na terenie rekreacyjnym przy ul. Zielonej), nowe atrakcje, egzotyczni artyści, więcej wystawców, czarujące, lokalne, czasem kilkuletnie znakomitości z ŁDK.  Organizatorzy wydłużyli formułę wydarzenia do dwóch dni.

Zapraszamy do współpracy najlepszych wystawców, artystów i animatorów z całej Polski. Pracujemy nad tym, aby Jarmark Łaski stał się wydarzeniem bezpiecznym, przyjaznym, mądrym i dostępnym. Zależy nam żeby Jarmark Łaski zmienił się w mocny punkt na eventowej mapie regionu – można przeczytać na stronie organizatora.

Komentarze:

  1. xyz

    Słabe miejsce lokacji sceny przy Narutowicza było lepiej.

  2. Lao Che super!!!!

  3. Karosław Kruk

    Żałośniej z roku na rok

Wstaw komentarz