• Senator Maciej Łuczak rozdawał tulipany na łaskim rynku. Natomiast Bronisław Węglewski, wójt Buczku, zaprosił swoje mieszkanki na termy do Uniejowa.

  Dzień Kobiet świętujemy hucznie. W tym dniu, Panie mogą liczyć na tuziny kwiatów, które rozdawane są dosłownie wszędzie. Łaskowianki, które dziś pojawiły się na placu 11 Listopada były miło zaskoczone. Po rynku przechadzał się senator Maciej Łuczak i wręczał tulipany. Wchodził również do pobliskich sklepów i wręczał kobietom ten drobny prezent. Była to spontaniczna akcja, podczas której rozdano 200 kwiatów.

  To bardzo miły gest, bo w Łasku raczej rzadko takie akcje się zdarzają – komentuje jedna z mieszkanek.

  Natomiast kreatywny pomysł jak zawsze ma Bronisław Węglewski, wójt Buczku, który zaprasza swoje mieszkanki do Uniejowa. Panie mają trzy godziny do wykorzystania w basenach termalnych.

  Wyjazd odbędzie się 18 marca, o godzinie 16.00 autokarem z parkingu koło apteki w Buczku. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do sołtysów swoich sołectw do 15 marca, liczba miejsc ograniczona – zaprasza wójt.

  Niestety, nie mamy wiedzy, jak w innych samorządach świętowano Dzień Kobiet. Zapraszamy natomiast o godz. 18.00 do ŁDK na spektakl „Kobiet, których nie ma”.  9marca w hali sportowej w Buczku pojawi się Kazimierz Kowalski, gwiazda operetki. Gminne obchody Dnia Kobiet odbędą się 10 marca w Widawie.

  Udostępnij