• Leszek Tadych, przedsiębiorca, kandydat na burmistrza, na licytację WOŚP wystawił poloneza caro.

  Trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy powiatu łaskiego od samego rana wrzucają pieniądze do puszek. Od godz. 15.00  zapraszamy do Łaskiego Domu Kultury na występy artystyczne, przeplatane licytacjami. Standardowo pojawia się gadżety WOŚP oraz rożnego rodzaju vouchery i wiele innych ciekawych przedmiotów. 

  Licytacje odbywają się również w internecie. Niecodziennym przedmiotem wystawionym przez Leszka Tadycha na aukcje jest polonez caro z 1996 roku.

  – Auto jest w rodzinie Tadychów od 2002 roku, a w moich rękach od 2012 roku. Gdy go sprowadziłem do Łasku, nie był w najlepszym stanie. Dzisiaj, po sześciu latach mozolnej pracy jest w pełni sprawny i jazda nim naprawdę cieszy. Wszystkich zainteresowanych kupnem Poldka zapraszam do oglądania i na przejażdżkę, codziennie od godziny 9.00 do 14.00 na ul. Polną 2 w Łasku, Biuro firmy” ELBUD Leszek Tadych”, resztę historii dopowiem – mówi Leszek Tadych. 

  Licytacja trwa do 22 stycznia. Póki co polonez osiągnął cenę 1525 zł. Sami przyznajcie, że to zdecydowanie za mała kwota.

  Od godz. 17. 00 zapraszamy również do Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach. Tam czekać będą występy artystyczne, licytacje (m.in wyjazd na mecz Widzewa z wójtem Dariuszem Cieślakiem) oraz kawiarenka z pysznymi ciastami. 

  Udostępnij