• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała w Łasku i Sędziejowicach. Czekają nas licytacje, światełko do nieba i pyszne wypieki.

   

  1. Finał WOŚP organizowany jest pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Dochód przeznaczony zostanie na sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  13 stycznia o godz. 15.00 zapraszamy do Łaskiego Domu Kultury, gdzie rozpocznie się łaski finał WOŚP. Standardowo odbędą się licytacje. Możemy liczyć na różnego rodzaju vouchery, zaproszenia do restauracji i tradycyjnie już tort w kształcie serca WOŚP. Wszystko to przeplatane świetnymi występami uzdolnionej młodzieży z Łaskiego Domu Kultury. Nie zabraknie także loterii fantowej. O godz. 20.00 będziemy mogli podziwiać światełko do nieba.

   

  W Sędziejowicach również możemy uczestniczyć w finale WOŚP. Tak jak zawsze odbędzie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie pięknych występów podopiecznych WOŚP. Nowością będzie stoisko DKMS, przy którym będziemy mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. O słuszności tej akcji nie musimy chyba nikogo przekonywać. Tradycyjnie zorganizowane zostaną licytacje. Część przedmiotów jest już znana. Zarówno w Łasku, jak i w Sędziejowicach przygotowane zostaną gadżety z logo WOŚP (zegarki, kalendarze, koszulki, kubki, torby). W Sędziejowicach będzie można nabyć voucher na profesjonalny makijaż u Patrycji Szczypiorkowskiej, sesja zdjęciowa u Mariki Niewiadomskiej, fotel kibica, przegląd zębów dla dzieci i profesjonalna fluoryzacja, mezoterapia skóry twarzy osoczem bogatopłytkowym, trzy pakiety dla sportowców. W organizację finału WOŚP w Sędziejowicach włączyła się również grupa motocyklowa „Forever Young”, która zaprezentuje swój sprzęt. Nie zabraknie również kawiarenki z pysznymi domowymi wypiekami. Osoby, które chciałby wesprzeć akcję i upiec ciasto, proszone są o kontakt z Katarzyną Werber (691-775-997). Nie zabraknie również światełka do nieba.

   

  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pobito rekord pieniędzy zebranych dla WOŚP. Mieszkańcy do puszek wrzucili ponad 113 tys. zł. Miejmy nadzieję, że w tym roku uda się go pobić!

  Udostępnij