Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| July 11, 2020

Scroll to top

Top

No Comments

Mamy nową wiceburmistrz

Mamy nową wiceburmistrz

Lidia Sosnowska na stanowisku wiceburmistrz zastąpi Janinę Kosman, która odeszła na emeryturę. Zacznie swoją pracę z początkiem roku.

 

Sosnowska otrzymała powołanie z rąk burmistrza 26 listopada. Była już pracownicą Urzędu Miejskiego w Łasku. Zajmowała się inwestycjami. Aktualnie pracuje w Biurze Rozwoju Inwestycji w Urzędzie Miejskim w Zduńskiej Woli. Zakres obowiązków przejmie po swojej poprzedniczce.

Do końca roku funkcję wiceburmistrza pełnić będzie sekretarz gminy Beata Mielczarek.

O powodach, którymi kierował się Gabriel Szkudlarek podczas powołania Lidii Sosnowskiej na funkcję swojego zastępcy, opowiedział na drugiej sesji Rady Miejskiej.

– To osoba niezwykle kompetentna. Tym się kierowałem, a nie wiekiem i urodą. Jest to osoba doświadczona. To nasza mieszkanka i pozytywnie odpowiedziała na moją propozycję. Swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie chciałaby wykorzystywać na rzecz gminy, w której mieszka. Cieszę się ogromnie. Na panią Lidię stawialiśmy już w kampanii wyborczej. Chcieliśmy, żeby z naszego komitetu kandydowała. Nie wyraziła wtedy zgody – mówił Gabriel Szkudlarek.

Dodał również, że miał nadzieję, że po wygranych wyborach Lidia Sosnowska będzie jego zastępcą. Tak się stało. Serdecznie gratulujemy.

foto: UM Zduńska Wola

Wstaw komentarz