• Patrycja Woźniak z Kolumny to piękna wizytówka gminy. W wyborach Miss Polonia została wybrana II wicemiss.

   

  19-letnia Patrycja odnosi kolejne sukcesy. Nie tak dawno informowaliśmy, że piękna nastolatka została I wicemiss województwa łódzkiego. Jej urodę doceniono w ogólnopolskim konkursie Miss Polonia. Łaskowianka została II wicemiss Polski.

  – Wzięłam udział w wyborach Miss Polonia 2018, ponieważ chciałam sprawdzić swoje możliwości i poszerzać horyzonty. Zdobycie korony jest szansą do odniesienia sukcesu, spełnienia marzeń, ale również ogromną odpowiedzialnością, z którą chciałabym się zmierzyć. Finał Miss Polonia jest kontynuacją przygody, którą rozpoczęłam podczas wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego, które były dla mnie przepustką do kolejnego etapu konkursu – mówi Patrycja w wywiadzie udzielonym portalowi misspolonia.pl

  Jest studentką pierwszego roku administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuje się modą, makijażem oraz zdrowym trybem życia. Inspirują ją bliscy. Ich opinia jest dla dziewczyny najcenniejsza i daje jej dużo motywacji. Jej największym marzeniem jest zwiedzanie świata.

  – Jestem młodą kobietą, która jest ciekawa życia i chciałaby czerpać z niego jak najwięcej – dodaje.

   

  Miss Polonia to najstarszy tytuł przyznawany w polskich konkursach piękności. Po raz pierwszy nadano go w 1929 roku. W tym roku galę zorganizowano w hotelu Narvil w Serocku, a w jury zasiadali: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992 i Wicemiss World 1992), Aleksandra Stajszczak (Miss Polonia 1993) oraz aktorzy Michał Mikołajczak i Tomasz Ciachorowski, a także tancerz Stefano Terrazzino.

  O tytuł walczyło 20 kandydatek. Zdaniem jury najbardziej na tytuł Miss Polonia 2018 zasłużyła Milena Sadowska. Tytuł I wicemiss otrzymała Martyna Górak, a II – Patrycja Woźniak.

  Udostępnij