Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| May 22, 2019

Scroll to top

Top

2 komentarze

Wiktor zmierzy się z Renatą

Wiktor zmierzy się z Renatą

 

31-letni Wiktor Zientala będzie walczył o fotel wójta gminy Wodzierady z Renatą Szafrańską.

 

Kobieta stara się o reelekcję i startuje z KWW Mieszkańcy Gminy Wodzierady. Co ciekawe, na 15 okręgów wyborczych, udało jej się znaleźć kandydatów na 10 radnych. Wiktor Zientala, który ma poparcie PiS-u, zapełnił 12 okręgów wyborczych. Jego kandydatura została przedstawiona na konwencji prawicy.

– Gmina Wodzierady ma dużo problemów. Nasze dwie szkoły nie mają sal gimnastycznych, wystarczającej liczby pracowni. Musimy włożyć dużo wysiłku, by wyglądało to jak w innych gminach – rozpoczął kandydat.

Dodał, że kolejnym problemem są drogi, które są nieutwardzone lub dziurawe.

– Jesienią mieszkańcy muszą zmagać się z błotem, a latem z niewyobrażalnym kurzem. Nikt nie może otworzyć okien, wywiesić prania, wywietrzyć. Nie ma o tym mowy, ponieważ jest olbrzymi kurz. Inne gminy marzą o chodnikach i ścieżkach rowerowych, my chcemy asfaltu. Wiem, że nie będzie łatwo, ale dzięki dotacjom rządowym damy radę – dodał.

Chciałby rozbudować ośrodek zdrowia oraz system wodociągowy. Uważa, że gmina jest zaniedbana i należy ją chociaż zrównać z pozostałymi samorządami, które są lepiej rozwinięte.

Zapowiada się więc ciekawa wyborcza walka.

Komentarze:

  1. Kandydatka

    Mlody młokos teraz wszystko wie a jakby wygrał to będzie zielony ,łatwo mówić ,gorzej to wykonać ,PiS owsik zwykły krzykacz a zarazem nieudacznik

  2. Ktoś

    Łatwo się obiecuje, gorzej potem z wykonaniem jak się zobaczy jakie posiada gmina budżet.. Jeśli wygra to będą to zmarnowane 4 lata, bo będzie się wszystkiego uczył. Osoba, która nigdy nie była radnym a już chce rządzić cała gmina.

Wstaw komentarz