• Bezpartyjny Leszek Tadych był wyborcą Gabriela Szkudlarka.  Trzeci raz już na niego nie zagłosuje, bo stał się jego konkurentem.

  Leszek Tadych to 41-letni szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Był wojskowym w 32 BLT Łask,  prowadzi firmę elektryczno-budowlaną, zrzeszony w Cechu Rzemiosł Różnych.  Co ciekawe, Tadych był wyborcą Gabriela Szkudlarka, na którego dwukrotnie oddał głos w wyborach. Kandydat twierdzi jednak, że w Łasku potrzeba świeżej krwi i czas coś zmienić.

  –  Nie ma co się oszukiwać, że wieloletnie piastowanie stanowisk powoduje wpadnięcie w rutynę. Chociaż bardzo szanuję obecnego burmistrza, uważam, że w samorządzie brakuje młodych osób, które mają już inne spojrzenie na świat. Chciałbym, żeby łaskowianie mieli wpływ na to, co się dzieje w ich mieście. Kampanię opieram więc na spotkaniach z mieszkańcami oraz przedstawicielami różnych środowisk. To mieszkańcy mają kreować Łask, a nie moje własne wizje.Na pewno chciałbym dostosować łaskie szkoły do nowej reformy. Póki co wygląda to tragicznie. Skarżą się nauczyciele, rodzice– mówi kandydat.

  Na początku myślał, że wystartuje do Rady Miejskiej. Udało mu się jednak zebrać grupę 22 osób, które popierają jego wizję kierowania miasta. Mężczyzna już wcześniej udzielał się społecznie. Niejednokrotnie jako przedsiębiorca wspierał akcje organizowane na terenie gminy. Jest również sponsorem UMKS Korab Łask.

  KWW Leszek Tadych „Wspólny Łask”. Kandydaci do Rady Miejskiej.

  Okręg nr 1: Anna Kalecka, Leszek Tadych, Grażyna Sikora, Krystyna Ratajska, Krzysztof Nowak, Waldemar Polański, Piotr Gajdziński, Tadeusz Woźniak.

  Okręg nr 2:  Dariusz Biegański, Marcin Ciebiada, Arkadiusz Lefik, Klaudia Hajnrych Grażyna Rolczak, Agnieszka Rafalska.

  Okręg nr 3: Pięta Krzysztof, Radosław Turowiecki, Magdalena Urbaniak, Urszula Pabisiak, Grażyna Malczyk, Karol Szczepaniak, Rafał Iwanowski, Bogumił Soiński.

   

  Udostępnij