Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| May 22, 2019

Scroll to top

Top

7 komentarzy

Gabriel Szkudlarek po raz czwarty?

Gabriel Szkudlarek po raz czwarty?

Burmistrz Łasku oficjalnie potwierdził, że ma zamiar ubiegać się o fotel włodarza miasta.

Szkudlarek dzierży władze już trzy kadencje. Nie ma jednak zamiar zejść ze samorządowej sceny. Zarejestrowano komitet, który doprowadził go do zwycięstwa podczas poprzednich wyborów.

Dlaczego ma zamiar ubiegać o czwartą kadencję? Jak udało nam się ustalić, chciałby dokończyć rozpoczęte projekty w Łasku np. wymianę taboru komunikacyjnego.

Więcej na ten temat powiem po zarejestrowaniu kandydatów na radnych. Póki co mogę potwierdzić, że będę startował w wyborach – powiedział burmistrz.

Szkudlarek będzie konkurował z Sylwestrem Florczakiem (Koalicja Obywatelska) oraz Piotrem Wołoszem (PiS). W mieście słychać również głosy, że do wyborów przymierza się przedsiębiorca Leszek Tadych oraz radny miejski Grzegorz Rosiak (SLD). Ten jednak nabiera wody w usta.

– Nie będę rozmawiał na ten temat – uciął mężczyzna.

Kogo obstawiacie jako faworyta?

 

Komentarze:

 1. Konrad

  Pozwolę sobie użyć znanego zawołania: Szkudlarek musi odejść, ciągnie łask na dno.
  Autobusy wymieni każdy następca, to nie filozofia, ale czy to jest priorytet ? Wątpię i na szczęście coraz więcej ludzi wątpić zaczyna.

 2. Ola

  Nie zgadzam się z przedmówca ,katastrofa było by jak wolosz zostałby burmistrzem ,bylibyśmy pośmiewiskiem w regionie z tym niemowa

 3. Twój nick

  pliss, tylko nie pis.

 4. Aru

  LESZEK TADYCH !

 5. Kondzio

  za co, za co taka kara dla Łasku.

 6. Pawel

  Tylko nie Rosiak… Litosci

 7. Jolka

  Jak ta władzunia musi być wciągająca – jak narkotyk! Wymiana taboru komunikacyjnego? A może dalsza wymiana w Łasku kostek brukowych na nowe? Może kolejny ogród różany? Może jakaś fontanienka?Pic na wodę. Broń Panie Boży cokolwiek dla Kolumny! Niech płacą podatki, dają tereny pod nowe działki i nic poza tym!Wepchniemy im tylko jeszcze kilku meneli nie płacących czynszu.Niech mają! Niech wdychają kurz z zasypanych trującą szlaką dróg, niech idą w kaloszach do pracy czy sklepu po deszczu! Mają przecież wodę i kanalizację!!! (co prawda chyba najdroższą w województwie). Ot XXI wiek Kolumny za pańskich rządów!

Wstaw komentarz