Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| February 18, 2019

Scroll to top

Top

4 komentarze

Śmierć w zakładzie produkcyjnym. Nie żyje 29-letni mężczyzna

Śmierć w zakładzie produkcyjnym. Nie żyje 29-letni mężczyzna

Do tragedii doszło 9 sierpnia w jednym z zakładów produkcyjnych w Teodorach (gmina Łask). Maszyna wciągnęła 29-letniego pracownika.

Mężczyznę znaleziono około godz. 18.00. O sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze TVP 3. Pracownik najprawdopodobniej  został wciągnięty przez maszynę dystrybuującą piasek. Do makabrycznego odkrycia doszło dzięki dociekliwości rodziny dziewczyny zmarłego mężczyzny. Kobieta próbowała dodzwonić się do swojego partnera. Niestety, bezskutecznie. Do zakładu pracy wysłała bliską osobę. Mężczyzna wjechał bez problemu na teren przedsiębiorstwa i zaczął szukać 29-latka. Zaalarmował również pozostałych pracowników. Udało im się odnaleźć nieprzytomnego mieszkańca Łasku. Niestety, nie żył. W rozmowie z dziennikarzem TVP 3 bliski poszkodowanego stwierdził, że nie był to pierwszy tego typu wypadek w tym miejscu.

W zakładzie pracy przez kilka godzin pracowała policja oraz prokuratura. Pojawiła się również inspekcja pracy.

 

Komentarze:

 1. czesław

  Straszne. Kolejna strata w tym tygodniu dla tej jakże sympatycznej rodziny.

 2. Monika

  Kolejna osoba zginęła w tym zakładzie A pracodawcy nic z tym nie robią.:( współczuję rodzinie.

 3. Romek

  Skad był ten chłopak?

 4. Twój nick

  Pytanie do policji, czy jadąc ul Batorego muszę korzystać z tej pseudo-ścieżki rowerowej? Pytam bo jest niewygodna i niebezpieczna, nie spełnia też wymogów, przynajmniej takie znalazłem. czy jazda rowerem, ulicą Batorego grozi mandatem?
  Droga rowerowa na gruncie polskiego prawa
  Usytuowanie drogi dla rowerów względem jezdni powinno zapewnić bezpieczeństwo ruchu. Szerokość drogi dla rowerów powinny wynosić nie mniej, niż:

  1,5 m – gdy jest jednokierunkowa
  2,0 m – gdy jest dwukierunkowa
  2,5 m – gdy z jednokierunkowej drogi dla rowerów mogą korzystać piesi.
  Szerokość drogi dla rowerów należy ustalać indywidualnie, jeżeli oprócz prowadzenia ruchu rowerowego pełni ona inne funkcje.

Wstaw komentarz