• Do Łasku po raz kolejny przyjechały gwiazdy. Na evencie charytatywnym wystąpił Adam Fidusiewicz oraz Michał Kaczorowski.

   

  Niepowtarzalny event charytatywny pod hasłem „Sztuka pomagania” miał miejsce 6 czerwca w Łaskim Domu Kultury. Na scenie pojawili się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku i Sędziejowicach  oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Łasku.

  Na specjalne zaproszenie Moniki Ślubowskiej do Łasku przyjechał  Adam Fidusiewicz, aktor znany z roli Stasia w filmie „W pustyni i w puszczy” oraz Maksa Brzozowskiego z serialu „Na Wspólnej”. Druga gwiazda to Michał Kaczorowski „Kaczorex”, zwycięzca IV edycji programu „Got To Dance”.

  Na scenie ŁDK tancerze szkolnego zespołu SOSW Color Dance  odtańczyli swój numer popisowy, wykonując układ choreograficzny z chustami do przepięknej muzyki Piotra Czajkowskiego „Walc kwiatów”.

  Tego dnia odbył się projekt charytatywny dla ŚDS w Łasku i w Sędziejowicach, podczas którego zaprezentowali się również podopieczni tych placówek, przedstawiając spektakl teatralny i występ wokalny. Finałem spotkania był pokaz umiejętności Michała Kaczorowskiego, jak i wspólny występ na wesoło z Adamem Fidusiewiczem.

   

  „Pomaganie jest fajne” składa gorące podziękowania Katarzynie Staśkowskiej za poprowadzenie tak emocjonującego spotkania oraz lokalnym darczyńcom i wolontariuszom za podarowanie słodyczy dla osób niepełnosprawnych. Event zorganizowany został przez „Pomaganie jest fajne”, którego ambasadorką jest Monika Ślubowska.35082701_2088867971329296_9187314837217083392_n

  Udostępnij