Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| February 18, 2019

Scroll to top

Top

No Comments

Łaskowianka została wicemiss woj. łódzkiego

Łaskowianka została wicemiss woj. łódzkiego

Gala konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 odbyła się 17 czerwca br. na rynku Manufaktury. Podczas finału 21 dziewcząt zaprezentowało się w kolekcji sukienek koktajlowych, kostiumach kąpielowych, kolekcji sportowej i casualowej oraz sukniach ślubnych i wieczorowych. Decyzją jury upragnioną koronę i tytuł zdobyła Natalia Zawiślak. I Wicemiss została łaskowianka Patrycja Woźniak (nr 13), a tytuł II Wicemiss powędrował do Magdaleny Czech.

Patrycja jest tegoroczną maturzystką i jak sama mówi, w jej życiu nadchodzi wiele zmian. Nie lubi marnować wolnego czasu dlatego też, zawsze stara się spędzić go aktywnie i w dobrym towarzystwie. Na zewnątrz to pewna siebie, zorganizowana młoda kobieta, która chce osiągnąć w życiu jak najwięcej i zawsze dąży do wyznaczonych celów. Mimo wszystko w środku jest wrażliwą dziewczyną o ogromnym sercu, potrafiącą docenić i cieszyć się z małych rzeczy.

Laureatki gali oraz cztery zdobywczynie tzw. dzikich kart będą reprezentować Łódzkie na półfinałach wyborów Miss Polonia, które odbędą się na początku lipca w Warszawie. Za Patrycję trzymamy oczywiście mocno kciukiwicemiss

Wstaw komentarz