• Gala konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 odbyła się 17 czerwca br. na rynku Manufaktury. Podczas finału 21 dziewcząt zaprezentowało się w kolekcji sukienek koktajlowych, kostiumach kąpielowych, kolekcji sportowej i casualowej oraz sukniach ślubnych i wieczorowych. Decyzją jury upragnioną koronę i tytuł zdobyła Natalia Zawiślak. I Wicemiss została łaskowianka Patrycja Woźniak (nr 13), a tytuł II Wicemiss powędrował do Magdaleny Czech.

    Patrycja jest tegoroczną maturzystką i jak sama mówi, w jej życiu nadchodzi wiele zmian. Nie lubi marnować wolnego czasu dlatego też, zawsze stara się spędzić go aktywnie i w dobrym towarzystwie. Na zewnątrz to pewna siebie, zorganizowana młoda kobieta, która chce osiągnąć w życiu jak najwięcej i zawsze dąży do wyznaczonych celów. Mimo wszystko w środku jest wrażliwą dziewczyną o ogromnym sercu, potrafiącą docenić i cieszyć się z małych rzeczy.

    Laureatki gali oraz cztery zdobywczynie tzw. dzikich kart będą reprezentować Łódzkie na półfinałach wyborów Miss Polonia, które odbędą się na początku lipca w Warszawie. Za Patrycję trzymamy oczywiście mocno kciukiwicemiss

    Udostępnij