Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Mój Łask | July 17, 2018

Scroll to top

Top

No Comments

Zapraszamy na Święto Truskawki i korzystania z bezpłatnego autobusu!

Zapraszamy na Święto Truskawki i korzystania z bezpłatnego autobusu!

Sławomir, Zenek Martyniuk, Lady Pank, Sylwia Grzeszczak, Marcin Daniec i zespół Weekend. W tym roku Święto Truskawki obchodzi 20-lecie.

 

15-17 czerwca zapraszamy do Buczku (powiat łaski) na jubileuszowe Święto Truskawki. Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 19.30, gdy na scenie pojawi się zespół Active. O 20.30 pojawi się objawienie, czyli gwiazdor Sławomir, zanany z hitu „Miłość w Zakopanem”. Po jego godzinnym występie będziemy mogli bawić się przy hitach Zenka Martyniuka. O 22.30 przewidywany jest pokaz sztucznych ogni w akompaniamencie zespołu Active.

W sobotę, 16 czerwca, od godz. 9.00 rozpoczną się rozgrywki Truskawkowej Ligi Gminy Buczek, a o godz. 10.00 I runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro. O godz. 16.00 na scenie pojawią się młodzi wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. O godz. 17.00 fani piłki nożnej będą mogli obserwować mecz zakończenia sezonu IV ligi pomiędzy Orkanem Buczek a Borutą Zgierz. O godz. 18.00 odbędzie się oficjalne powitanie gości. O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Extazy. O godz. 20.00 przewidziany jest talent show pod szyldem Discopolowanie. O 21.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli zespół Lady Pank. Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

W niedzielę święto rozpocznie się o godz. 9.00 finałem Truskawkowej Ligi Gminy Buczek. O godz. 10.00 odbędzie się runda finałowa Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro. O godz. 15.00 odbędzie się pokaz akrobacji lotniczych grupy Żelazny. O godz. 16.00 na scenie przeprowadzony zostanie pokaz mody miss truskawki. O godz. 17.00 planowany jest kolejny pokaz lotniczych akrobacji. O godz. 18.00 rozśmieszać nas będzie Marcin Daniec. O godz. 19.30 do tańca porwie zespół Weekend. Na godz. 21.00 przewidziano występ Sylwii Grzeszczak.

Ponadto na imprezie będziemy mogli znaleźć truskawkowe stoiska, punkty gastronomiczne, wesołe miasteczko, kiermasz książki i wiele innych atrakcji. Oj, będzie się działo.

 

Bezpłatny autobus

 

Duże zainteresowanie Świętem Truskawki powoduje ogromne natężenie ruchu. Dlatego podjęto decyzje o uruchomieniu bezpłatnego autobusu ZKM z Łasku i Zelowa. Na imprezę dojedziesz darmo, zostaw samochód w domu.

 

Piątek, 15 czerwca

  1. 11 Listopada: 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
  2. Narutowicza ZURIT: 18.33, 19.33, 20.33, 21.33, 22.33

Gorczyn: 18.35, 19.35, 20.35, 21.35, 22.35

Buczek: 18.50, 19.50, 20.50, 21.50, 22.50

Bachorzyn: 18.53, 19.53, 20.53, 21.53, 22.53

Zelów, Pp. Dąbrowskiego: 18.58, 19.58, 20.58, 21.58, 22.58

Powrót, 15 czerwca

Zelów – pl. Dąbrowskiego: 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.15

Bachorzyn: 19.05, 20.05, 21.05, 22.05, 23.20

Buczek: 19.10, 20.10, 22.10, 23.25 (2 autobusy lub 3)

  1. Narutowicza (ŁDK): 19.28, 20.28, 21.28, 22.28, 23.45
  2. 11 Listopada: 19.29, 20.29, 21.29, 22.29, 23.50

 

Sobota, 16 czerwca

  1. 11 Listopada: 16.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30
  2. Narutowicza ZURIT: 16.33, 17.33,18.33, 19.33, 20.33, 21.33, 22.33

Gorczyn: 16.35, 17.35, 18.35, 19.35, 20.35, 21.35, 22.35

Buczek: 16.50, 17.50, 18.50, 19.50, 20.50, 21.50, 22.50

Bachorzyn: 16.53, 17.53, 18.53, 19.53, 20.53, 21.53, 22.53

Zelów, pl. Dąbrowskiego: 16.58, 17.58, 18.58, 19.58, 20.58, 21.58, 22.58

Powrót, 16 czerwca

Zelów – pl. Dąbrowskiego: 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.15

Bachorzyn: 17.05, 18.05, 19.05, 20.05, 21.05, 22.05, 23.20

Buczek: 17.10, 18.10, 19.10, 20.10, 22.10, 23.25 (2 autobusy lub 3)

  1. Narutowicza (ŁDK): 17.28, 18.28, 19.28, 20.28, 21.28, 22.28, 23.45
  2. 11 Listopada: 17.29, 18.29, 19.29, 20.29, 21.29, 22.29, 23.50

 

Niedziela, 17 czerwca

  1. 11 Listopada: 14.30, 15.30, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30, 21.30
  2. Narutowicza ZURIT: 14.33, 15.33, 17.33, 18.33, 19.33, 20.33, 21.33

Gorczyn: 14.35, 15.35, 17.35, 18.35, 19.35, 20.35, 21.35

Buczek: 14.50, 15.50, 17.50, 18.50, 19.50, 20.50, 21.50

Bachorzyn: 14.53, 15.53, 17.53, 18.53, 19.53, 20.53, 21.53

Zelów, pl. Dąbrowskiego: 14.58, 15.58, 17.58, 18.58, 19.58, 20.58, 21.58

Powrót, 17 czerwca

Zelów – pl. Dąbrowskiego: 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00

Bachorzyn: 15.05, 16.05, 18.05, 19.05, 20.05, 21.05, 22.05

Buczek: 15.10, 16.10, 18.10, 19.10, 20.10, 22.10 (2 autobusy lub 3)

  1. Narutowicza (ŁDK): 15.28, 16.28, 18.28, 19.28, 20.28, 21.28, 22.28
  2. 11 Listopada: 15.29, 16.29, 18.29, 19.29, 20.29, 21.29, 22.29

 

Autobusy będą zatrzymywać na przystankach po trasie linii C. Wszystkie przystanki: Zelów – pl. Dąbrowskiego,  Zelów – Kościuszki I, Zelów Kościuszki II, Herbertów, Bachorzyn Strefa, Buczek, Buczek Wygwizdów, Wola Buczkowska, Czestków III, Czestków II, Czestków I, Gorczyn III, Gorczyn II, Gorczyn Strefa, Narutowicza, Narutowicza ŁDK, pl. 11 Listopada. Przejazdy są bezpłatne.

Wstaw komentarz