• Kilka dni zawodnicy Proyama walczyli podczas zawodów z cyklu WAKO Kickboxing World Series. Puchar Świata to możliwość sprawdzenia swoich możliwości z innymi nacjami i ich wyszkoleniem. Nie jest łatwo!

    Karolina Kubiak pewnie obroniła złoto, w finale pokonała zawodniczkę z Ukrainy nie pozostawiając wątpliwości, kto króluje w tej kategorii! Kadra Polski LOW KICK.

    Srebro w swoich kategoriach wywalczyły Sara Bednarska i Paulina Grzegórska. Brąz przywiozła Magda Gołębowska. Dobrą postawę po przerwie pokazała Jarka Wawrzyniak. Patryk Markowski chociaż włożył dużo serca w walkę nie pokonał w eliminacjach na punkty reprezentanta Estonii.

    „Walki były różne z punktu szkoleniowego. Sprawdziło się kilka dobrych rozwiązań, a pojawiło się kilka rzeczy do poprawy. Właśnie po to pojechaliśmy sprawdzić się do Budapesztu. Poziom zawodników Proyama pod względem technicznym oceniam na wysoki na tle międzynarodowym, a to cieszy w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Europy Seniorów, Mistrzostw Świata Juniorów i Kadetów. Czas wyciągnąć wnioski i brać się do pracy” – trener.

    Udostępnij