• W Łasku 14 kwietnia przy ulicy Narutowicza 3 została otwarta restauracja należąca do sieci pizzerii Gang Leona. Jest to stosunkowo nowa marka na regionalnym rynku województwa łódzkiego, która prowadzi działalność opartą na zasadzie franczyzy (fr. franchise).

   

  Pizzeria Gang Leona znajduje się na I piętrze restauracji Oaza, w lokalu naprzeciwko sali bankietowej i baru Rabarbar. Sala pizzerii została urządzona w przytulny i bardzo klimatyczny sposób, jeszcze bardziej budzący apetyt na świeżą gorącą pizzę. Na parapetach ustawiono doniczki z żywą bazylią oraz kilka wazonów z kwiatami dodającymi restauracji klimatu wiosny. Na każdym stoliku znajdziemy również bazylię, buteleczkę z oliwą oraz świeczkę dodającą romantycznego klimatu wieczorami. Dodatkowym elementem nadającym klimat pizzerii są zwisające z sufitu żarówki w stylu fabrycznym, bardzo popularne ostatnio w wystrojach lokalów usługowych, a zwłaszcza w restauracjach. Całość uzupełnia duże wyraźne menu na ścianie za barem oraz fototapety na pomarańczowo-czarnych ścianach.

   

  Gang Leona oferuje dwa rodzaje pizzy – tradycyjną w wielu różnych kompozycjach składników w rozmiarach 32 i 42 cm – oraz pizzę włoską 36 cm, której spód stanowi cieniutkie i kruche ciasto wg specjalnej receptury.

  Jedną z głównych zalet pizzerii są dość niskie jak na tę branżę ceny. Najtańsza pizza już za 14,99 zł (sos, ser, oregano), a najdroższa za 31,99 zł. Gang Leona oferuje także możliwość kompozycji własnych z 2, 3, 4 i 7 składników mieszczących się w wyszczególnionych cenach. Oprócz pochodzącego z włoskiej kultury dania w restauracji można zjeść kolorowe sałatki oraz napić się zimnego piwa lub napoju.

   

  Pizzeria rozpoczęła swoją działalność w naszym mieście od akcji promocyjnej wśród mieszkańców. Pracownicy restauracji wyruszyli w miasto z balonami i ulotkami. Częstowali przechodniów świeżo przygotowaną pizzą w przeróżnych smakach. Gdy na terenie miasta odbywała się smaczna promocja, w lokalu trwały ostatnie przygotowania do przyjęcia gości. O 17.00 oficjalnie zaczęła się realizacja zamówień. W weekend otwarcia każdy otrzymał 20% rabatu na pizzę. Na czas otwarcia pizzerii cała restauracja Oaza została pięknie oświetlona kolorowymi światłami, aby zwrócić uwagę mieszkańców i gości Łasku.

   

  Pizzeria Gang Leona w Łasku ma szansę stać się rzeczywistym konkurentem dotychczasowego monopolisty tego rodzaju restauracji jakim była Wenecja. Weekend otwarcia cieszył się dużym zainteresowaniem, a pizzeria stała się kolejnym miejscem spotkań rodzin i grup znajomych.

   

  Na Facebooku możemy już znaleźć stronę Pizzerii Gang Leona Łask. Wielki Leon, który jest tajemniczym „szefem” pizzerii, za pośrednictwem redakcji Mojego Łasku serdecznie zaprasza na pizzę i zapewnia, że szykuje wiele okolicznościowych promocji i niespodzianek!

  art. promocyjny

  Udostępnij