• Monika Ślubowska, ambasadorka organizacji „Pomaganie jest fajne”, przygotowuje kolejny ciekawy event charytatywny. Tym razem przeznaczony będzie dla osób niepełnosprawnych.

     

    Event odbędzie się 15 marca o godz. 11.00 w restauracji Retro Cafe. Będą uczestniczyć w nim osoby niepełnosprawne ze Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łasku. Impreza odbędzie się pod hasłem „Pomaganie przez gotowanie”.

    – Pomysł narodził się w mojej głowie. Chcę pokazać osobom niepełnosprawnym inną kuchnię, inny smak. Zaszczepić w nich miłość do gotowania, pokazać, że można robić to w zdrowy sposób – opowiada Monika Ślubowska.

    By wydarzenie uczynić jak najbardziej atrakcyjne, organizatorka po raz kolejny zaprosiła do Łasku osoby z tzw. świecznika. Z niepełnosprawnymi gotować będzie prawdziwa znawczyni tematu, czyli Monika Dąbrowska, uczestniczka i finalistka drugiej edycji Hell’s Kitchen, oraz Tomasz Włosok, znany aktor m.in. z serialu Pierwsza Miłość czy Diagnoza. Nie zabraknie również słodkości, które ufunduje cukiernia Słodka Stacja z Łasku. Na finał przewidziane jest wspólne śpiewanie z Bartkiem Wroną, piosenkarzem znanym z formacji Just 5.plakat pomaganie jest fajne

    Udostępnij