Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| January 17, 2019

Scroll to top

Top

4 komentarze

Obiad i termy z okazji Dnia Kobiet

Obiad i termy z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet w Polsce obchodzony jest hucznie. Mężczyźni chętnie obdarowują panie kwiatami, czekoladkami, biżuterią. Czy łascy włodarze również są tacy hojni?

 

Dzień Kobiet to jedno z ulubionych świąt płci żeńskiej. Zostajemy obdarowywane kwiatami i różnymi prezentami. Niektórym święto płci żeńskiej kojarzy się z goździkiem i parą rajstop. Na taki podarek mogły liczyć panie w latach PRL-u. Teraz to bardziej święto tulipana, ale goździki również się zdarzają. Z rąk wójta Michała Włodarczyka (na zdjęciu) otrzymały je pracownice Urzędu Gminy w Widawie.

– Męska część urzędu złożyła się również na obiad dla naszych cudownych pań. Zjedliśmy go po godzinach pracy, w restauracji – mówi wójt Widawy.

Na róże mogła liczyć płeć piękna w Buczku. Wójt wręczył swoim pracownicom królową kwiatów, a mieszkanki zaprosił na wyjazd do term w Uniejowie razem z wejściem do saun. Panie pojadą tam 20 i 21 marca.

– Początkowo zapewniłem 90 takich wejściówek, ale po waszej publikacji na stronie internetowej okazało się, że jest bardzo dużo chętnych. Podwoiłem więc pulę i do term pojedzie 180 kobiet z naszej gminy – mówi Bronisław Węglewski.

W Sędziejowicach piękna płeć urzędu otrzymała bukieciki tulipanów.

To były jedne z oryginalniejszych prezentów. Im bliżej Łasku, tym gorzej. W Starostwie Powiatowym w Łasku z rąk wicestarosty Marka Krawczyka i przewodniczącego Rady Powiatu Marka Aulaka kobiety otrzymały cukierka i kwiatka. Najsmutniejsze święto miały panie w Urzędzie Miejskim w Łasku, które od burmistrza Gabriela Szkudlarka usłyszały tylko… życzenia.

Komentarze:

 1. Dominika

  Czy naprawdę ktoś się jeszcze dziwi takiej „sytuacji”? A było przez ostatnie 12 lat inaczej? Marszałek obdarowuje kobiety, obce, nie swoje pracownice na ulicach Łodzi, prezydencji miast również wychodzą poza swoje gabinety. Bo lubią marznąć? Bo lubią panie? Pewnie nie. Ale raz że mają w sobie kulturę i kurtuazję, wyniesiona z rodzinnych domów, dwa…. ze są sprytni. Tak się również zdobywa wyborców. Czas podziękować Wiecznemu Gabrielowi.

 2. Jolka

  A czyje pracownice są …… w Buczku , że w tym dniu nawet życzeń nie otrzymaliśmy , także koleżanki UM w Łasku chociaż usłyszały życzenia.

  • Jolka

   dlaczego cenzury nie przeszło to już w tym zakresie też nie mamy praw ! nikogo nie obrażamy tylko stwierdzamy fakty.

 3. Magdalena

  Błędne informacje, niektóre Panie nawet nie usłyszały życzeń. Pozdrawiam.

Wstaw komentarz