• Cóż to był za spektakl!  Dnia 25 stycznia w Przedszkolu Publicznym nr 6 im. Słoneczko w Łasku odbyła się coroczna uroczystość organizowana  z okazji Dnia Babci i Dziadka.

  Grupa II 4-5 latki pod kierunkiem wychowawczyń mgr Kamili Wesołej i mgr Renaty Konecznej, przygotowała przedstawienie teatralne do znanej bajki „Kopciuszek”.

  Przedstawienie miało charakter opowieści muzycznej. Wśród bogatej oprawy muzycznej znalazły się utwory bliskie sercom dziadków. Nie sposób wymienić wszystkich, które wprowadziły gości w ich młodzieńcze lata.  

  Wśród zaprezentowanych utworów wplecionych w przedstawienie znalazły się; „Wielka miłość” Seweryna Krajewskiego”, „Szukaj mnie” Edyty Geppert, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” Eugeniusza Bodo, „Serduszko puka w rytmie cza cza” Marii Koterbskiej.

  Oprócz rekwizytów rodem z Kopciuszka- tj. karoca czy  złoty pantofelek, dziadków urzekła przepiękna scenografia, a także wytworne stroje dworzan, rycerzy i książąt. Były łzy wzruszenia, publiczność skandowała bis, a na zakończenie nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami.

  Kamila Wesoła, Renata Konieczna.dzieciaki1dzieciaki2

  Udostępnij