• Tłumy ludzi zjawiły się na spotkaniu z dr. Hubertem Czerniakiem w łaskiej kolegiacie, by dowiedzieć się wszystkiego na temat szczepień.

   

  Spotkanie z dr. Czerniakiem odbyło się w ramach cyklu „Ścieżki do prawdy” i zgromadziło tłumy mieszkańców.

  Jak dużo kontrowersji wzbudza temat szczepionek, świadczy choćby frekwencja. Kolegiata wypełniła się przeważnie młodymi ludźmi, którzy w trosce o zdrowie swoich dzieci szukają odpowiedzi na pytanie: szczepić czy nie szczepić? Których szczepień unikać? W jakim wieku ewentualnie poddać dziecko szczepieniom, gdyż jak wiadomo szczepionki zawierają pod zmienionymi nazwami rtęć, aluminium, detergenty i inne substancje powodujące często trwałe uszkodzenie układu nerwowego dzieci, zmniejszenie ich inteligencji, uszkodzenie szyszynki i wiele innych. Do myślenia daje lawinowy wzrost zachorowania na autyzm, szczególnie wśród chłopców. Pani profesor Dorota Majewska obliczyła, że do 2030 roku 80 procent chłopców wskutek szczepień może być dotkniętych autyzmem. Na spotkaniu pojawili się mieszkańcy ościennych miast. Mimo chłodu spotkanie trwało trzy godziny. Post ze spotkania w ciągu kilku dni uzyskał ponad 20000 wyświetleń. To pokazuje, jak istotny jest temat szczepień w naszym kraju – mówi Robert Szczepaniak.

  Temat szczepień wzbudza wiele kontrowersji. Wykład dr. Czerniaka rozwiał wątpliwości u niektórych mieszkańców, innych utwierdził w swoim przekonaniu.

  Mamy nadzieję, że wykład utwierdził wielu rodziców odmawiających szczepień dzieci, zwłaszcza w okresie niemowlęcym, w ich przekonaniu. Są to najczęściej rodzice zorientowani w tym temacie niekiedy dużo lepiej od stręczących im szczepienia pediatrów, których cała wiedza o szczepionkach sprowadza się do wbitej im na studiach teorii, że szczepionki „uratowały świat”, co jest nieprawdą o tyle oczywistą, że na wiele groźnych chorób, jaj trąd, cholera, dżuma, nigdy żadnych szczepionek nie było, a zapomnieliśmy o nich już dawno wskutek poprawy warunków życia i higieny. Rodzice ci potrafią z pamięci wyliczyć wszystkie toksyczne i niebezpieczne składniki szczepionek (rtęć, aluminium, formaldehyd, polisorbat 80, fosforan tributylu, siarczan neomycyny, polimyksyna B, obce genetycznie białka pochodzące z ludzkich i zwierzęcych płodów), wykazać o ile przekraczają one normy dopuszczalne nawet dla dorosłych, a co dopiero dla niemowląt, opisać i uzasadnić z użyciem fachowej terminologii medycznej możliwe powikłania i ich szkodliwy wpływ na organizm dziecka. Niestety, świadomość i wiedza nawet o podstawowych chorobach i zagadnieniach medycznych jest wbrew pozorom w Polsce koszmarnie niska, stąd też rodzice bardzo często uginają się pod autorytetem tytułu medycznego. Polska jest największym w Europie poligonem doświadczalnym koncernów farmaceutycznych. Polskim dzieciom przymusowo podaje się szczepionki wycofane wiele lat temu w krajach takich jak Niemcy, Szwecja, Francja, Holandia, z powodu potwierdzenia występowania po nich wielu poważnych skutków ubocznych. Tysiące dzieci rocznie jest okaleczonych (nieodwracalne kalectwo – autyzm, padaczka, narkolepsja, choroby skórne, nerek, jelit, AZS, cukrzyca, poszczepienne polio i gruźlica, choroba Leśniowskiego-Crohna, alergie i niezwykle niebezpieczne choroby autoimmunologiczne prowadzące nawet do nowotworów) przymusowymi szczepieniami – dodaje mężczyzna.

  Ponadto dr Czerniak poruszył zagadnienia związane z chorobami układu krążenia, profilaktyką oraz leczeniem nowotworów (razem z naturalnymi metodami) oraz użyciem witamin.

  Spotkanie zostało zorganizowane przez Centrum Idei ku Humanizmowi w Łasku oraz Polską Myśl Patriotyczną Łask.

  foto: Polska Myśl Patriotycznaścieżki prawdy1

  Udostępnij