Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| March 7, 2021

Scroll to top

Top

One Comment

Wielka bombka stanie na placu 11 Listopada -

Wielka bombka stanie na placu 11 Listopada

W tym roku Łask nie będzie gorszy od innych miast i rozbłyśnie świąteczną iluminacją.

Przygotowania do świąt ruszyły. Nie próżnują także włodarze miasta Łasku, którzy zadecydowali, że w tym roku zainstalowana zostanie świąteczna iluminacja. Słupy oświetleniowe przystrojone zostały już na placu 11-Listopada, przy ul. Narutowicza oraz Kościelnej. Wielki anioł stanął  przy łaskiej kolegiacie. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec prac. Docelowo ma być przystrojonych blisko 40 latarni. Co więcej, na placu stanie ogromna podświetlana bombka o przekroju 4,5 m. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć w środku mają być ławki. Zapewne bombka okaże się nie lada atrakcją dla mieszkańców. Urząd Miejski nie zrezygnuje również z choinki, którą jak co roku przystroją najmłodsi łaskowianie. Oficjalna zaprezentowanie iluminacji nastąpi 10 grudnia na Kiermaszu Świątecznym.  Koszt tej inwestycji to 85 tys. zł.

Świąteczne iluminacje są również w Widawie oraz Buczku. W tej ostatniej miejscowości podświetlony jest nawet Urząd Gminy, co daje niesamowity efekt.

ZDJĘCIE  ILUSTRACYJNE bombki panoramio

Anioł i gwiazdy w koronie stanęły już w Łasku

anioł (2)iluminacjaświecąca się iluminacjqa

 

 

 

Komentarze:

  1. Najlepiej 10 bombek a ludzie w Orchowie toną w błocie i niszczą zawieszenia w dziurach wielkości krateru wulkanu. Wstyd Panie burmistrzu w pańskiej rodzinnej wsi taki podział ludzi na lepszych gdzie jest asfalt w tym też przy pańskiej posesji. Ale dzisiaj modny podział. My ten gorszy sort, plebs. Mógł Pan wziąć pieniądze na całą drogę w Orchowie, ale po, co? BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ PRZY URNIE WYBORCZEJ!!!

Wstaw komentarz