• Przemysław Saleta i Rafał Ciszewski odwiedzą Łask. Będą gośćmi na specjalnym evencie charytatywnym organizowanym przez „Pomaganie jest fajne”.

     

    9 grudnia o godz. 11.00 w Łaskim Domu Kultury odbędzie się event charytatywny mający na celu zorganizowanie warsztatów z wykorzystaniem końcówek materiałów i wyklejaniem świętego Mikołaja na odzieży i nie tylko. Podczas eventu świętym Mikołajem będzie Przemysław Saleta. W tym roku wsparciem objęte zostaną dwa rodzinne domy dziecka i dziesięć rodzin z dziećmi z Łasku. W sumie 50 dzieciaczków.

    Jeśli masz ochotę dołączyć, czekamy na ciebie! Przy dzieciach przyda się każda dodatkowa para rąk, a jeśli jeszcze dodatkowo masz talent, którym możesz się podzielić – rysowaniem, malowaniem, śpiewaniem albo przerabianiem ubrań – organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jeśli jednak pragniesz zostać anonimowym darczyńcą, kimś kto nie bierze udziału w samym wydarzeniu – może zasponsorujesz kredki do malowania na tkaninach, a może masz w szafie dawno kupione koszulki, które po pocięciu będą fantastyczną bransoletką lub naszyjnikiem?

    – Jeśli tak, to proszę, spędź z nami najpiękniejszy czas w roku. Czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, ale nie taki, który polega na staniu w kolejach w sklepie, ale na dawaniu siebie innym. Pomaganie uzależnia i daje mnóstwo endorfin. Wiem, bo sama  przetestowałam mówi organizatorka  Monika Ślubowska. plakat pomaganiecieszewski

    Udostępnij