• Katarzyna Staśkowska, funkcjonariuszka KPP Łask, z Brukseli wróciła z tytułem wicemistrzyni świata!

  Był to najważniejszy sprawdzian naszej policjantki. Katarzyna Staśkowska 19 listopada razem z reprezentacją Polski wzięła udział w „Universe Championships Bodybuilding & Bikini”, czyli mistrzostwach świata. Dla początkującej w świecie fitness łaskowianki było to spełnienie marzeń. Kariera sympatycznej funkcjonariuszki rozwija się w takim zaskakującym tempie, że czasami ona sama nie jest w stanie do końca w to uwierzyć. Jadąc w tym roku na pierwsze zawody, nie myślała, że wróci z medalem. To miał być tylko sprawdzian formy, a okazało się, że to początek pasma sukcesów. Każdy kolejny wyjazd policjantki kończył się miejscem na podium. Nic dziwnego, że Staśkowska otrzymała powołanie do reprezentacji Polski. Start w Brukseli to miał być najważniejszy sprawdzian.

  Od przylotu do Brukseli wszystko działo się tak szybko. Humory dopisywały. Każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony, bo poświęciliśmy wiele czasu i energii, by znaleźć się w tym miejscu. Mistrzostwa świata w Brukseli ruszyły. Kategoria za kategorią, świetnie przygotowani zawodnicy, zjawiskowe kobiety. W pierwszym wyjściu w kategorii bikini athletic stanęłam na scenie obok dwóch pięknych Polek Ani i Moniki. Każda z nas inna, każda z nas włożyła całe serducho w te przygotowania. Wspierałyśmy się na backstage, smarowałyśmy bronzerem, układałyśmy włosy, robiłyśmy makijaże – tak powinno to wyglądać. Wzajemne wsparcie, pomoc i szacunek do innych zawodników – relacjonuje Katarzyna Staśkowska.

  Mordercze treningi, ścisłe trzymanie diety i wyrzeczenia przyniosły skutek. Zdobyła tytuł wicemistrzyni świata WPF w kategorii bikini athletic, a razem z kolegami i koleżankami z kadry uplasowała się na pierwszym miejscu. To ogromny sukces.

  – Ciężko wyrazić słowami, jaka jestem szczęśliwa. Emocje trzymały mnie jeszcze długo po występie. W nocy nie mogłam zasnąć z wrażenia. Jestem bardzo podekscytowana i dziękuję wszystkim za wyrazy wsparcia i składane gratulacje – mówi mistrzyni.

  Teraz Katarzyna Staśkowska szlifuje formę przed rundą wiosenno-letnią. staśkowska.

  Udostępnij