• 28 października w Łaskim Domu Kultury pojawi się Objazdowe Kino „Visa”. Największe kino objazdowe w Polsce odwiedzi do końca roku ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin. Październik pełen jest filmowych emocji, a na ekranie Objazdowego Kina Visa największe premiery kinowe. W repertuarze filmy dla najmłodszych i całych rodzin, nie zabraknie też tytułów dla wielbicieli mocniejszych wrażeń.

    Objazdowe Kino Visa oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkowe promocje. Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka 50% zniżki na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mają pierwszeństwo wejścia na seans oraz mogą zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach, usytuowanych na środku sali kinowej. Ta wyjątkowa promocja obowiązuje codziennie w każdej odwiedzanej przez Objazdowe Kino Visa lokalizacji.

    Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru, przedsprzedaż biletów i aktualna lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: www.Kino.Visa.pl.

    W Łasku wyświetlone zostaną filmy tj.

    My Little Pony, który odbędzie 28 października o godz. 11.10.„Botoks” (28 października o godz. 18.10 ) ,. „Ach śpij, kochanie” (28 października o godz. 20.40).

    Udostępnij