• Zwykle ubezpieczenie mieszkania kojarzy się z ochroną przed włamaniem, zalaniem, czy kataklizmami, takimi jak pożar czy powódź. To oczywiście prawda, ale z takiego ubezpieczenia możemy też korzystać w różnych codziennych sytuacjach. Nie robimy tego, bo często nie wiemy jak bardzo praktyczna może być polisa mieszkaniowa.

  Jak dobrze ubezpieczyć mieszkanie radzi Anna Gabryanczyk, agent Warty w Łasku

  Chyba nie ma osoby, którą cieszyłyby niespodziewane wydatki. Nagła awaria w łazience, przeciekający dach, szyba stłuczona przez podwórkowych piłkarzy, zepsuty telewizor po przepięciu czy kradzież roweru z garażu – to sytuacje, których raczej nie chcemy doświadczać. Zarówno ze względu na dezorganizację życia codziennego jak i nieplanowane koszty.

  Polisa kosztuje mniej

  Dzięki dobrej polisie ubezpieczeniowej można tego uniknąć. Koszt ubezpieczenia jest nieporównywalnie mniejszy niż wartość powstałych szkód. Dla przykładu – naprawa klepki podłogowej i zacieków na ścianach po zalaniu to średni koszt ok. 3 000 zł, ubezpieczenie tych elementów to wydatek na poziomie ok. 100 zł. Za naprawę telewizora po awarii w wyniku przepięcia trzeba zapłacić ok. 1 000 zł, nie mówiąc o cenie zakupu nowego. Za ubezpieczenie elektroniki i innych rzeczy ruchomych w domu zapłacimy ok 100 zł.

  Zapewnia praktyczną pomoc

  Bywają sytuacje, kiedy najcenniejsza jest po prostu natychmiastowa pomoc. Załóżmy, że zgubiliśmy klucze i nie możemy wejść do domu albo w sobotę wieczorem pękła nam rura, czy też popsuła się lodówka pełna smakołyków na niedzielne przyjęcie. Co wtedy? Standardem w ubezpieczeniach mieszkaniowych Warty jest szeroki pakiet usług assistance. Dzięki niemu klienci mogą liczyć na pomoc Warty w różnych sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku zalania mieszkania Warta zorganizuje i opłaci interwencję hydraulika, który naprawi pęknięty zawór czy wężyk. Jeśli zgubimy klucze albo złodziej uszkodzi zamek w drzwiach, Warta przyśle ślusarza, a jeśli szalejąca wichura zerwie nam rynnę i wybije szybę, zorganizuje usługę dekarza, który zabezpieczy rynnę oraz szklarza, który wstawi szybę. Co ważne, za taką usługę nic nie zapłacimy.

  A to nie wszystko. Z takiego ubezpieczenia możemy też skorzystać poza miejscem zamieszkania, np. gdy podczas wyjazdu rozchoruje nam się dziecko lub skręcimy sobie nogę Warta zorganizuje i opłaci wówczas pomoc lekarza.

  Ubezpieczenie na medal

  Ubezpieczenia Warty to nie tylko szeroki zakres i wysoka jakość oferty ale i przyjazny proces likwidacji szkód. Doceniają to klienci. W tym roku po raz kolejny ubezpieczenia mieszkaniowe Warty zostały nagrodzone w rankingu konsumenckim godłem Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2017.

  Przekonaj się i skorzystaj z oferty promocyjnej dot. ubezpieczenia WARTA DOM KOMFORT i WARTA DOM. Nowi klienci Warty mogą otrzymać nawet 50% zniżkę.

   

   

  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Zadzwoń: 505 151 636, napisz: anna.gabryanczyk@wp.pl lub przyjdź do agencji ubezpieczeniowej:

  w Łasku, przy ul. Narutowicza 15A lub przy ul. Narutowicza 20;

  w Zelowie, przy ul. Żeromskiego 28

  Udostępnij