• Wolontariusz poszukiwany w Łasku, Sędziejowicach i Widawie!

   

  Akademia Przyszłości i Szlachetna Paczka poszukują wyjątkowych ludzi – wolontariuszy! Jeśli masz chwilkę czasu, lubisz dzieci, a pomaganie sprawia prawdziwą przyjemność, dołącz do nich już dziś.

  – Zależy nam, by dawać potrzebującym wędkę zamiast ryby i nauczyć, jak z niej efektywnie korzystać. Dołącz od nas już dziś! Zmieniajmy na lepsze nasze otoczenie, wspólnie – zachęca Ewelina Świątczak.

   

  Akademia Przyszłości to wyjątkowy projekt, który wspiera młodych ludzi i pomaga im osiągać wybitne sukcesy nie tylko tu i teraz, ale daje im szansę, by móc sięgać coraz wyżej w życiu dorosłym. Organizacja poszukuje ludzi, którzy chcą podzielić się sobą, swoim czasem i doświadczeniami z dzieciakami.

  Szlachetna Paczka to fantastyczny projekt, który poza realnym wsparciem materialnym daje rodzinie konkretne narzędzia, by mogła pokonać trudności i zacząć cieszyć się szczęśliwym życiem.

   

  Co daje Szlachetna Paczka: doświadczenie, które można wykorzystać w każdej pracy. W drużynie SuperW można nauczyć się m.in. komunikacji, zarządzania projektami i pracy w zespole, odkrywania w sobie nowych możliwości i uczenia się nowych rzeczy, mądrego pomagania rodzinom w potrzebie lub dzieciom, współpracowana z wieloma osobami i biznesmenami, jest możliwość zaistnienia w mediach, promując mądrą pomoc. Dzięki Szlachetnej Paczce można nawiązać nowe przyjaźnie, a kto wie, nawet i poznanie miłości swojego życia.

   

  Zgłoszenia można dokonać na stronie www.superw.pl tylko do 30 września. Nie ma więc na co czekać.

  Udostępnij