Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Mój Łask | September 26, 2018

Scroll to top

Top

2 komentarze

Burmistrz zaatakowany w kościele

Burmistrz zaatakowany w kościele

58-letni Julian S. w kościele  podszedł do Gabriela Szkudlarka i zaatakował go gazem pieprzowym, a następnie raził paralizatorem.

 

 

10 września w łaskiej kolegiacie odbywała się msza święta dożynkowa. Kościół po brzegi wypełnił się wiernymi, politykami oraz samorządowcami.  W czasie wygłaszania kazania doszło do groźnego incydentu. Julian S., mieszkaniec gminy Łask ubrany w ciemną wojskową odzież podszedł do jednej z pierwszych ławek zajmowanej przez burmistrza Łasku i Jolanty Chełmińskiej, byłej wojewody a obecnie doradcy marszałka. Mężczyzna zaczął krzyczeć, a następnie wyciągnął gaz pieprzowy i psiknął nim w kierunku włodarza miasta. Rykoszetem oberwała również była wojewoda oraz osoby siedzące w pobliżu. W momencie gdy Gabriel Szkudlarek obrócił się tyłem do napastnika, napastnik wyciągnął ręczny paralizator elektryczny i poraził nim swoją ofiarę.

Obszerna relacja w jutrzejszym wydaniu Mojego Łasku

Komentarze:

  1. Andrzej

    Jak pojawi się w Kopyści może być potraktowany jajkami. Dlaczego?? On wie dlaczego.

  2. malkontent

    Proponuję zakupić na złomie starą taczkę, opatrzyć na bokach inicjałami. Wypełnić po brzegi obornikiem i postawić na honorowym miejscu pod urzędem, zarezerwowanym dla burmistrzowskiej limuzyny. Ciekawe czy spodobałby się im nowy dyliżans

Wstaw komentarz